כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
צעיר בעיר

נוטעים עץ בכפר הסטודנטים צילום: עמותת איילים
נוטעים עץ בכפר הסטודנטים צילום: עמותת איילים
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עמותת איילים חנכה כפר סטודנטים באופקים

הכפר החדש, שנקרא על שם איציק שביט, מגדולי המתרימים למען ישראל והעם היהודי, כולל מבני מגורים ל-30 סטודנטים כאשר בשנה הבאה הכפר צפוי הכפר לאכלס 50 סטודנטים

ליאור לרנר 
פורסם: 27.10.11, 08:06

עמותת איילים, הפועלת ליישוב הנגב והגליל, חנכה השבוע כפר סטודנטים באופקים. כ-30 סטודנטים, שיתנדבו במסגרות הקהילתיות השונות בעיר, יעברו לגור בכפר.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק

 

הכפר החדש כולל מבני מגורים ל-30 סטודנטים כאשר בשנה הבאה הכפר צפוי הכפר לאכלס 50 סטודנטים. בכפר 15 מבני קבע על פני 825 מ"ר מהשטח, ועשרה מבנים יבילים על פני 450 מ"ר. בנוסף, במהלך השנה יוקם במרכז השכונה החדשה מועדון קהילתי שישרת את הסטודנטים ואת תושבי האזור שישתרע על 250 מ"ר.

 

כפר הסטודנטים, אשר הוקם בעיר, נקרא על שם איציק שביט, מגדולי המתרימים למען ישראל והעם היהודי. שביט היה סגן יו"ר המגבית המאוחדת לישראל וסגן נשיא בכיר של קרן החינוך לישראל, שנפטר לפני שלושה חודשים ממחלת הסרטן.

 

טקס חנוכת כפר הסטודנטים התקיים במעמד יו"ר הוועדה הממונה באופקים, צביקה גרינגולד; ראש מועצת רמת נגב, שמוליק ריפמן; מנכ"ל עמותת איילים, מתן דהן; סטודנטים; חברי עמותה ותושבים.

 

צביקה גרינגולד, יו"ר הועדה הממונה באופקים, אמר כי "אנחנו נמצאים ברגע חשוב עבור חזון העיר אופקים, כאשר הנושא המרכזי הוא שינוי המארג הדמוגרפי בעיר וחיזוק אוכלוסיית הצעירים. הסטודנטים שעוברים לגור כאן, בכפר הסטודנטים באופקים, חיים את החזון, חזון ההתיישבות עליו חלם דוד בן גוריון".

 

מנכ"ל עמותת איילים, מתן דהן, הוסיף כי "עמותת איילים שמחה ומתרגשת להיכנס לעיר אופקים עם כוחות מחודשים וצעירים כחלק מחזון העמותה ליישוב סטודנטים לאורכם ורוחבם של הנגב והגליל".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות