כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
סוף לסיפור

כשריאל צילום: שלומי כהן
כשריאל צילום: שלומי כהן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

כשריאל: חש הקלה, הפרשה העכורה מאחוריי

הותר לפרסום: ראש עיריית מעלה אדומים ועובדת שטענה כי הטריד אותה, הגיעו לפשרה במסגרתה יפצה כשריאל את העובדת בלי להודות בטענותיה

ידידה פרץ 
פורסם: 27.06.11, 14:39

כמעט שלוש שנים אחרי שעובדת בכירה בעיריית מעלה אדומים התלוננה שראש העירייה בני כשריאל הטריד אותה מינית – הפרשה גוועה בקול ענות חלושה.

 

• הצטרפו ל"ידיעות ירושלים" בפייסבוק

 

בין הצדדים נחתם הסכם פשרה שעלה לא מעט כסף למשלם המסים, אבל לא ניתן היה להביא אותו לידיעת הציבור בגלל צו איסור פרסום שהוצא על ההסכם. בעקבות פניית חבר מועצת עיריית מעלה אדומים גדי מרק, הצו הוסר.

 

בבקשתו טען מרק כי מאחר שהעירייה היתה אחת הנתבעות ושחלק מהכסף שעליו סוכם בהסכם הפשרה שולם מקופתה, לציבור יש זכות לדעת את פרטיו. עוד טען כי איסור הפרסום מזיק לציבור ולעובדות העירייה.

 

מנגד התנגדה העובדת עצמה לפרסום ההסכם בטענה שהדבר יסב לה נזק. היא טענה שהבקשה נובעת משיקולים פוליטיים בתוך העירייה. עם זאת יצוין כי העובדת עצמה פנתה בעבר לבית הדין וביקשה את הסרת צו איסור הפרסום, אך בקשתה נדחתה.

 

בית הדין האזורי לעבודה קיבל את הטענות ואישר לפרסם את ההסכם, שלפיו העירייה תשלם למתלוננת 50 אלף שקל הוצאות, וכשריאל יעביר מכספו עוד 100 לכיסוי הוצאות המשפט ויפצה את התובעת ב־5,000 שקל, אך לא יודה בהטרדה. עוד נקבע כי התובעת תמשיך בעבודתה בעירייה.

 

גורמים מטעם כשריאל טענו כי תיק החקירה נגדו נסגר מחוסר ראיות וכי הפרקליטות החליטה להפסיק את ההליכים נגדו כבר באוגוסט אשתקד.

 

ראש עיריית מעלה אדומים בני כשריאל אמר כי הוא שמח שהפרשה הסתיימה לשביעות רצון שני הצדדים ולמען חיזוק העיר ושמירה על תפקודה. "הנושא מאחוריי", סיכם.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות