כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
כבוד המשפחה

אילוסטרציה צילום: index open
אילוסטרציה צילום: index open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

חרדי תקף את אחותו כי חשד שיצאה עם גברים

אל האח, תושב בני ברק, הגיעו "שמועות" כי אחותו הרווקה מתרועעת עם גברים. בתגובה, תקף אותה ואיים כי ישפוך עליה חומצה אם תצא שוב מהבית

ארצי חלפון 
פורסם: 10.05.10, 09:09

האח הקנאי: שבוע לאחר הירצחו של הנער אריק רפאלוב מבאר שבע על ידי אביה החורג של חברתו בשל חזרתה המאוחרת של הנערה לביתה, נעצר בבני ברק צעיר לאחר שהיכה את אחותו על רקע שמועות שהגיעו אליו כי היא יוצאת עם בנים.

 

בני המשפחה משתייכים למגזר החרדי, שבו כידוע לנשים אסור כלל להיפגש ולהתראות עם בני המין השני עד לשידוך, שגם אז, נעשים המפגשים הבודדים שביניהם לפני החתונה תחת עינם הפקוחה של בני משפחה מוסכמים ובמקומות ציבוריים הומים כמו בתי קפה ומסעדות בלבד.

 

מחקירת האירוע עולה כי האחות התלוננה על אחיה במשטרה. לדבריה, בסוף השבוע הוא העיר אותה סמוך לשעה שתיים בלילה, ואז החל להכות אותה ולבעוט בה תוך שהוא מאיים עליה כי ישפוך עליה חומצה אם תצא מהבית.

 

האח לא הסתפק בכך, ובלהט רוגזו הקים את האחות מהמיטה והטיח בעוצמה את ראשה בחלון.

 

לטענת האחות, אין מדובר במקרה התקיפה הראשון של אחיה כלפיה על רקע חשדותיו כי היא נוהגת להיפגש עם גברים ולהתרועע עמם. מעדותה במשטרה עולה כי מזה שבועיים הוא מאיים עליה ותוקף אותה על רקע זה. הצעירה הציגה לראיה סימני אלימות שונים על גופה.

 

האח האלים בן ה-21 נעצר והובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. בני משפחה הגיעו על מנת לשחרר אותו וחתמו עליו ערבות והתחייבות כי ישגיחו עליו ועל התנהגותו כלפי אחותו.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות