כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
צילום חד

מלכה נכנס למיון באדיבות בית החולים
מלכה נכנס למיון באדיבות בית החולים
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

תיעוד מוקלט: העבריין מספר על התקיפה האלימה

העבריינים יעקב שמעון (עקא) ומשה ברוכי מירושלים, הורשעו בשבוע שעבר בדקירתו של יוסי מלכה, הנחשב ע"י המשטרה כאחד מראשי ה"כנופיה הירושלמית". בתיעוד מוקלט, ניתן לשמוע שיחה בין עקא לבין עבריין אחר, בה הוא מתפאר בתקיפה. האזינו

יפעת ראובן 
פורסם: 19.11.09, 08:30

עדויות חדשות מוכיחות: שני עבריינים מירושלים הורשעו בתקיפתו של אחד מראשי הכנופיה הירושלמית, יוסי מלכה. מלכה עצמו הכחיש שבכלל הותקף, אבל תמונות ממצלמת האבטחה של בית החולים שערי צדק, שם טופל, ותיעוד מוקלט של שיחה בין העבריינים התוקפים, מוכיחות אחרת.

  
השיחה המוקלטת נערכה זמן קצר לאחר אירוע התקיפה, בין העבריין יעקב שמעון (עקא) לבין עבריין זוטר יותר בארגון הפשע שבו הוא חבר, שיכונה להלן ש'. עקא פותח את השיחה בהתפארות, "באמא שלי, אם היית איתי היום היית מת. מת!" ומכאן זה ממשיך:

 

ש': "מה קרה?"

עקא: "שמו לסוס, אתה מבין אותי?"

ש': "כן".

עקא: "שמו לסוס פרסה".

 

כאן המקום להסביר שלטענת המשטרה ה"סוס" הוא מלכה, ו'לשים פרסה' בקוד העברייני פירושו לחתוך לאדם את הפנים.

 

בשבוע שעבר הורשע יעקב שמעון (עקא), ביחד עם עבריין נוסף -משה ברוכי, בדקירתו של מלכה ב-1 בינואר השנה ונשלחו לרצות שנת מאסר בפועל. ההרשעה התאפשרה אף על פי שמלכה עצמו מילא בחקירתו את פיו מים וסירב למסור את זהות תוקפיו או אפילו להודות שהותקף.

 


מלכה בבית החולים (מתוך מצלמות האבטחה)

 

אך הצילומים שהוקלטו במצלמות האבטחה של בית החולים שערי צדק מספרים סיפור אחר. מלכה נראה בהם נכנס אל חדר המיון, כשבמצחו חתך עמוק. לאחר מכן
מראות אותו אותן מצלמות יוצא מן המקום כשפניו חבושות. בפסק הדין נכתב, כי "הנסיבות שהביאו לביצוע המעשה יוותרו במקרה זה עלומות, בשל סירוב הקורבן לשתף פעולה עם רשויות האכיפה".

 

עקא וברוכי, שיוצגו על ידי עורכי הדין שחר חצרוני ותמיר סננס, נדונו בבית המשפט המחוזי לשנת מאסר בפועל, שממנה ינוכה הזמן שכבר ישבו במעצר בגין הדקירה. בנוסף גזר השופט יועד כהן על עקא עוד חצי שנת מאסר על תנאי וקנס של 5,000 שקל. 

 

הסיפור המלא בגליון סוף השבוע של "ידיעות ירושלים"

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות