כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
אכזבה

גורת כלבים פצועה צילום: גבי גולד
גורת כלבים פצועה צילום: גבי גולד
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

מועצת משגב לא מיהרה לסייע לכלבה פצועה

רוכבי אופניים גילו כלבה חבולה ביער, התקשרו למועצת משגב, ורק לאחר יומיים קיבלו מענה. בינתיים הספיקו להעביר את הכלבה לטיפול. המועצה: "מצטערים, הפקנו לקחים"

דיקלה שחף 
פורסם: 06.03.17, 09:07

תושב טל-אל, ליאור זלוף, סיפר כי פנייה למועצה לקבלת עזרה עבור גורת כלבים פצועה, נענתה רק לאחר יומיים.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

"ביזיון מצד המועצה". הכלבה הפצועה  (צילום: גבי גולד)
"ביזיון מצד המועצה". הכלבה הפצועה (צילום: גבי גולד)

 

ביום שישי שעבר יצא זלוף לרכיבה על אופניים עם שני חברים ב"דרך נוף יער שגב": "באחד העיקולים נגלה לעינינו מחזה לא פשוט, של כלבה שרועה על

השביל. כאשר התקרבנו אליה היא ניסתה לברוח, ואז ראינו שהיא גוררת את פלג גופה התחתון ללא יכולת להניעו. נראה היה שהיא סובלת מאוד, ולכן עצרנו מיד. היה ברור לנו שהכלבה מבוהלת מאוד וככל הנראה, ננטשה על השביל. ניסינו להציע לה מזון ומים, אבל היא סירבה".

 

לדברי זלוף, הם התקשרו למוקד 107, שם אמרו כי הדיווח יועבר לווטרינרית של המועצה, כדי שזו תחזור אליהם. הזמן חלף, הכלבה המשיכה לסבול, והרוכבים שוב התקשרו למוקד. הם לא קיבלו הסבר על השאלה מדוע הווטרינרית של המועצה לא מגיעה למקום או מתקשרת, וגם נאמר להם כי לא ניתן לשלוח סייר או לוכד כלבים. גם הבקשה לקבל את מספר הטלפון של לוכד הכלבים נענתה בשלילה.

 

הרוכבים החליטו לפתור את המשבר בעצמם: "אחד החברים נסע אל נקודת ההתחלה, לקח את רכבו והגיע עד לנקודה שבה נמצאה הכלבה, העברנו אותה לטיפולה המסור של הווטרינרית ד"ר אורלי הררי מקיבוץ תובל. לאחר הטיפול הודיעו לנו שהכלבה מרגישה טוב יותר, ובימים האחרונים אף החלה ללכת".

 

אלא שבכך לא הסתיים האירוע. ביום ראשון הגיעה הודעה ממוקד המועצה, על פיה תהיה להם בעיה לחפש את הכלבה הפצועה. זלוף: "יומיים לאחר מכן אנחנו מקבלים תשובה על מקרה שנחשב דחוף. מועצה שמגדירה עצמה כמטפלת בראש ובראשונה בקיימות, איכות וסביבה, צריכה לנהוג אחרת. הטיפול במקרה הזה היה אכזבה אחת גדולה, שלא לומר ביזיון מצד המועצה".

 

מועצת משגב: "אנו מצטערים על המקרה ועל עגמת הנפש ומקווים שהכלבה החלימה. במקרים כאלה המועצה מגישה בדרך כלל סיוע חירום ומפנה את בעל החיים למרפאה או לעמותה. המקרה אירע לקראת כניסת השבת, חלה אי הבנה, ולא הושטנו את הסיוע הדרוש. הפקנו את הלקחים כדי למנוע מקרים דומים בעתיד".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות