כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
פוסט מרגש

בוני כלב השמירה
בוני כלב השמירה 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בזכות מחאה ציבורית הכלב בוני יישאר בחיים

כלב השמירה שעבד במחלקת הביטחון של מועצת מטה אשר עמד בפני הרדמה, אבל בעקבות מחאה בפייסבוק, הוא לא יומת

אדי גל 
פורסם: 02.03.17, 18:06

פוסט מרגש, שקרא למועצת מטה אשר שלא להרוג כלב שמירה, זכה למאות שיתופים בשבוע האחרון. מחבר הפוסט כתב כי בוני היה כלב שמירה במחלקת הביטחון של המועצה ושמר על השדות לצד שלום טורן, שהלך לעולמו ימים ספורים לאחר שיצא לגמלאות. מכיוון שהכלב בן השמונה היה חולה, ככל הנראה בשל חשיפה לחומרי ריסוס, הוחלט להרדימו. תושבים שהסיפור נגע לליבם הסכימו לשכן את הכלב בפנסיון, אולם בשל המחיר הגבוה, החליטו לוותר.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

"מגיע לו". הכלב בוני
"מגיע לו". הכלב בוני

 

מחבר הפוסט קרא לתושבים לשתף את המידע וללחוץ על ראש המועצה, יורם ישראלי, שלא להשליך לעת זקנה את מי ששמר על הרכוש ועל התושבים במשך שנים רבות. הפוסט זכה ליותר מ-400 שיתופים ולתגובות רבות, שתקפו את הרשות המקומית. בין השאר נכתב: "לא עצוב - זה אכזרי וציני ביותר. 'הכושי עשה את שלו'. בושה לראש המועצה".

 

בתגובה אחרת נכתב: "המועצה האזורית מטה אשר חייבת לממן את כל ההוצאות הרפואיות של בוני המסכן. בכל מקרה, בוני המתוק חייב בית, כדי שיהיה גם תחת פיקוח רפואי. זה מגיע לו, אחרי שנות עבודה מרובות".

 

מנהל מוקד המועצה, חגי וסרמן: "בעקבות הפירסומים שראינו בפייסבוק, שוחחתי עם תושבת נהריה שאימצה את הכלב וסיכמנו על כך שהכלב יחזור אלינו. אני, באופן אישי, אדאג לטיפול בו. שלום ז"ל דאג לכלב במשך שנים רבות, אולם לצערנו הכלב חלה. במשך שנים רבות הוא זכה למזון מיוחד ויקר, לתרופות וליחס מעולה, וכך יהיה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות