כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
היכן הרגישות

סירב להתפנות לבית חולים. האדם ששכב על המדרכה
סירב להתפנות לבית חולים. האדם ששכב על המדרכה 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

"אדם שכב שעות על המדרכה, הרשויות התעלמו"

עוברים ושבים במרכז ניצן בקרית ים ראו אדם, כנראה בגילופין, שוכב במשך שעות על המדרכה. אזרח טוען שהתקשר למוקד העירוני וניסה להגיע ללשכת ראש העיר, אך נחסם. אנשי מד"א שהוזעקו שוחחו איתו ועזבו. העירייה: "זו תקלה נקודתית שלנו"

אדי גל 
פורסם: 05.03.17, 11:06

אדם מבוגר, ככל הנראה בגילופין, שכב בשמש במשך מספר שעות במרכז העיר קרית ים, ליד בנק הפועלים, אבל אף אחד לא עשה דבר כדי לפנותו מהמקום או לבדוק את מצבו. לדברי תושבים שהיו במקום, צוות מד"א שהגיע למקום בדק שיש לו דופק ונסע משם, ובמשרדי העירייה, שנמצאים מטרים ספורים משם, לא הגיבו כלל לקריאות התושבים.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

לא הגיב לדברי העוברים והשבים. האדם ששכב על המדרכה
לא הגיב לדברי העוברים והשבים. האדם ששכב על המדרכה

 

המקרה אירע ביום ראשון השבוע, בשעות הצהריים. בפתח בנק הפועלים, במרכז ניצן, שכב אדם באמצע המדרכה. תושבים ניסו לבדוק מה מצבו, אבל הוא לא

הגיב, ולדברי אחד התושבים שהיה במקום, האיש כנראה היה שיכור. רמי ווסקובויניק, תושב העיר, ניסה לעורר את הרשויות לפעול ולעשות משהו.

 

"הזמנו אמבולנס ובאמת הגיע צוות, ראה שיש לו דופק ונסעו. אפילו לא הזיזו אותו לצל, שלא יתייבש, כי באותה עת היה מאוד חם. צלצלתי למוקד העירוני, שאולי ישלחו עובדת סוציאלית, אבל אף אחד לא הגיע. כאילו זה לא אכפת להם. בסוף הלכתי לבניין העירייה, רציתי ללכת ללשכת ראש העיר שמתגאה שדלתו תמיד פתוחה לתושבים, אבל השומר לא נתן לי להיכנס.

 

בינתיים האיש המשיך לשכב במקום. אני הייתי שם שעתיים, ושום דבר לא נעשה. אני חושב שזה לא הגיוני שמקרה כזה קורה במדינה שלנו. נניח שבאמת היה שיכור, אז מה? צריך להשאיר אותו לשכב שעות בשמש, במרכז העיר? אי אפשר לעשות דבר? אני לא מבין את זה".

 

ממד"א נמסר: "צוות שהוזעק למקום מצא שהאדם היה בהכרה מלאה, שוחח עם הצוות, ולאחר שנבדק על ידו באופן מלא - סירב להתפנות לבית חולים וביקש שישאירו אותו במקום. האירוע הועבר להמשך טיפול של המשטרה, שהגיעה למקום תוך דקות ספורות".

 

מעיריית קרית ים נמסר: "אנו מצרים על התקלה הנקודתית. דלתות העירייה, כמו גם דלתו של ראש העיר, פתוחות תמיד ובפני כל תושב. הדיווח על המקרה הועבר לטיפול יחידת השיטור העירוני, אשר אנשיה היו בעיצומו של אירוע נוסף, ולכן התעכבו. בעקבות האירוע חודדו נהלי הדיווח והטיפול באירועים כאלה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות