כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הטרדה מינית

אין כל קשר בין היותה מתלוננת לבין פרישתה מהמשטרה צילום: shutterstock
אין כל קשר בין היותה מתלוננת לבין פרישתה מהמשטרה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

שוטרת: מנסים לפטר אותי בשל תלונה על הטרדה מינית

שוטרת שהתלוננה על הטרדה מינית בתחנת באר־שבע טוענת שמנסים לפטר אותה ואת חברתה לעבודה בגלל מעורבותן בפרשת ההטרדות המיניות של מפקד תחנת באר־שבע לשעבר ‰ במשטרה דוחים את הטענות

עודד בר־מאיר 
פורסם: 26.02.17, 23:46

לפני כשנתיים היא אזרה אומץ והתלוננה במח"ש נגד מפקד תחנת משטרת באר־שבע באותה תקופה, נצ"מ משה איבגי, על הטרדות מיניות לכאורה. שוטרת נוספת, שהוזכרה בפרשה הזו, לא הגישה תלונה. התלונה הביאה בסופו של דבר לפיטוריו של הקצין הבכיר מהמשטרה, ועתה, כך לטענתן של שתי השוטרות, מבקשת המשטרה לפטר אותן מהשירות.

 

 

מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר כי "נגד נצ"מ משה איבגי הייתה מתלוננת אחת שמסרת תלונה במח"ש. היא לא נחקרה מעולם כחשודה" (המחשה: הרצל יוסף)
מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר כי "נגד נצ"מ משה איבגי הייתה מתלוננת אחת שמסרת תלונה במח"ש. היא לא נחקרה מעולם כחשודה" (המחשה: הרצל יוסף)

 

בתחילת השבוע זומנו שתי השוטרות להופיע בפני ועדה רפואית. לטענת עו"ד גיא אופיר, פרקליטה של אחת השוטרות, מדובר בניסיון לפטר את מרשתו ואת השוטרת השנייה על רקע רפואי בטענה שקיימות נסיבות רפואיות המונעות מהן להמשיך ולשרת במשטרה.

 

"כשמזמינים בן אדם נגד רצונו לוועדה רפואית, ברור מה הכיוון", אמר השבוע ל'ידיעות הנגב' עו"ד גיא אופיר. "זו התנהלות לא תקינה מצד המשטרה. ביקשתי לדחות את הדיון שהתקיים בתחילת השבוע על מנת לאפשר לי להעביר לוועדה מסמכים רפואיים הנוגעים למרשתי, אך סורבתי. יתרה מזאת, בדיון בוועדה הרפואית התברר לי שהבקשה שלי כלל לא הועברה לוועדה. במשטרה גם מנסים להלביש על מרשתי עבירות משמעתיות שאין להן כל בסיס ומנסים להדיח אותה ללא הצלחה. עכשיו הולכים על

ההיבט הרפואי כדי להדיח אותה מהמשטרה. ההתנהלות בפרשה הזו מזכירה התנהלות במשטרים אחרים".

 

מקורב לאחת השוטרות סיפר ל'ידיעות הנגב' כי ".

 

מהמשטרה נמסר בתגובה: "בניגוד לנטען, טרם התקבלה כל החלטה בעניין המשך שירותה של השוטרת הראשונה. איננו נוהגים לדון בעניינם האישי של שוטרים באמצעי התקשורת ומטעמי צנעת הפרט לא נוכל לפרט מעבר לכך. לעניין השוטרת השנייה, אין כל קשר בין היותה מתלוננת לבין פרישתה מהמשטרה. השוטרת הורשעה בבית הדין למשמעת לאחר שהגיעה להסדר טיעון עם מח"ש בעבירות של התנהגות שאינה הולמת שוטר ומתן תשובה כוזבת בהליך. בעקבות הרשעתה נשקלו פיטוריה. לאור בקשתה ונוכח נסיבות אישיות פרטיות, שאנו מנועים לפרטן מטעמי צנעת הפרט, משטרת ישראל איפשרה לה, לפנים משורת הדין, לפרוש מהמשטרה לפי בקשתה".

 

מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר כי "נגד נצ"מ משה איבגי הייתה מתלוננת אחת שמסרת תלונה במח"ש. היא לא נחקרה מעולם כחשודה. שוטרת נוספת שהוזכרה בכתבה נחקרה בעבר במח"ש בחשד לעבירות מתחום טוהר המידות, והוחלט על העמדתה לדין משמעתי, ללא כל קשר לעניינו של משה איבגי".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות