כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
כוח חילוץ

"סייעתי במוצאי שבת האחרון לאדם נכה שלא מסוגל להחליף לעצמו גלגל" צילום: shutterstock
"סייעתי במוצאי שבת האחרון לאדם נכה שלא מסוגל להחליף לעצמו גלגל" צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

נתקעת: "האחוקים" יחלצו אותך

20 מתנדבים באזור השרון הקימו את קבוצת "אחוקים" המקומית, המסייעת בחינם לכל מי שנתקע בדרך

רונית באלס-וקנין 
פורסם: 22.02.17, 09:01

נתקעתם בשול הדרך באזור השרון לאחר שאזל לכם הדלק? האוטו לא מניע וזקוקים לכבלים? התחלתם נסיעה וגיליתם פנצ'ר בגלגל? בפעם הבאה שזה קורה לכם כדאי שתזכרו את "אחוקים" - קבוצה חדשה שקמה לאחרונה באזור השרון ושחבריה מחלצים נהגים תקועים בהתנדבות וללא תשלום.

 

 

"כשאני עוזר לאדם או למשפחה שתקועה בשולי הדרך, אין תחושה טובה יותר מלקבל את ה'תודה' שלהם. זה כל כך מרגש" (צילום: shutterstock)
"כשאני עוזר לאדם או למשפחה שתקועה בשולי הדרך, אין תחושה טובה יותר מלקבל את ה'תודה' שלהם. זה כל כך מרגש" (צילום: shutterstock)

 

לדברי אליאור אלון, בן 23 מרעננה, המרכז את המתנדבים וממקימי הקבוצה באזור, "אני ויאיר צור, שהכרנו בקבוצת 'אחוקים' הארצית, החלטנו שנקים קבוצה-בת באזור השרון והיא מונה כבר 20 מתנדבים. זה הכיף שלי וזה מה שנותן לי סיפוק. כשאני עוזר לאדם או למשפחה שתקועה בשולי הדרך, אין תחושה טובה יותר מלקבל את ה'תודה' שלהם. זה כל כך מרגש".

 

"סייעתי במוצאי שבת האחרון לאדם נכה שלא מסוגל להחליף לעצמו גלגל", מספר צור. "בשבוע שעבר חילצתי שתי בנות שנתקעו בכביש בשרון בסביבות 23:00 בלילה. הגעתי הביתה רק בשתיים בלילה, אז נכון, קשה לי לקום בבוקר לעבודה יום

אחרי - אבל זה שווה את זה".

 

"הקריאות מתקבלות דרך מוקד שפעיל 24 שעות ביממה או דרך האפליקציה וזמן ההגעה המשוער שלנו למקום האירוע הוא בין 20-2 דקות", מוסיף אלון. "כולנו אנשים עובדים אבל מוצאים את הזמן לסייע לאדם בצרה".

 

"אני מתנדב גם במד"א וב'איחוד הצלה'", מספר אחד המתנדבים, מועאוויה כבהה. "לדעת שעזרתי והצלתי משפחה ולקבל בעבור זה את תודתם, זה עולם ומלואו".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות