כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מעשים מגונים

הילדה העידה שהנאשם תיאר בפנייה אירועים מיניים שחווה צילום: shutterstock
הילדה העידה שהנאשם תיאר בפנייה אירועים מיניים שחווה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אילת: איש עסקים מוכר חשוד שביצע מעשים מגונים בבת 13

איש העסקים משה אוריאן מואשם כי ביצע לפני כשנתיים וחצי מעשים מגונים בילדה (13) בשלוש הזדמנויות והטריד אותה מינית פעמיים. אוריאן דוחה את ההאשמות: "זה המצאות של ילדה"

ארצי חלפון 
פורסם: 20.02.17, 10:19

כתב אישום חמור שכולל עבירות של מעשים מגונים בילדה בת 13 הוגש בשבוע שעבר נגד איש העסקים מאילת  משה אוריאן (57).

 

 

בעת ששחה בסביבתה של הילדה ניסה לקרבה אליו תוך שהוא נוגע בגופה באזורים שונים... מעשיו של אוריאן גרמו לילדה לאי נוחות ולתחושת קיפאון (צילום: shutterstock)
בעת ששחה בסביבתה של הילדה ניסה לקרבה אליו תוך שהוא נוגע בגופה באזורים שונים... מעשיו של אוריאן גרמו לילדה לאי נוחות ולתחושת קיפאון (צילום: shutterstock)

 

בכתב האישום נטען כי מדובר באירועים שהתרחשו לכאורה לפני כשנתיים וחצי, ורק בימים אלה הם נחשפים לאחר שהתגבשו ראיות לכדי הגשת כתב האישום.

 

אוריאן, שמוכר בעיר בשל היותו הבעלים של מועדון הספורט הימי 'רויאל ספורט ימי', מואשם שביצע סדרת מעשים מגונים בילדה.

 

כתב האישום מתאר שלושה מקרים של ביצוע מעשים מגונים, ושני מקרים של הטרדה מינית שביצע לכאורה אוריאן.

 

בכתב האישום נטען כי במקרה הראשון אוריאן תקף מינית את הילדה בבריכה פרטית.

 

"בעת ששחה בסביבתה של הילדה ניסה לקרבה אליו תוך שהוא נוגע בגופה באזורים שונים... מעשיו של אוריאן גרמו לילדה לאי נוחות ולתחושת קיפאון. היא התרחקה מאוריאן ויצאה מהבריכה", נטען בכתב האישום.

 

בהמשך כתב האישום נטען כי זמן קצר לאחר האירוע בבריכה, הילדה בילתה בשעת ערב באחד החופים בעיר עם חברותיה. לאחר שהחברות עזבו את המקום, הציע אוריאן לילדה לקחת אותה לביתה במכוניתו.

 

"במהלך הנסיעה עצר אוריאן את רכבו בחוף הצפוני באילת, חוף מבודד וחשוך, וביקש מהילדה לרדת מהרכב", נטען בכתב האישום. "כאשר הגיעו לחוף, חיבק אוריאן את הילדה תוך שהוא מצמיד את גופה אל גופו... . הילדה ביקשה מאוריאן שיחזיר אותה לביתה באמתלה כי קר לה, ובדרך לכיוון הרכב, נשען אוריאן על אחד הסלעים הגדולים המפרידים בין החוף לחנייה... אסף את הילדה אליו בחיבוק חזק...הצמיד אותה אל גופו. בשלב זה קירב אוריאן את פניו לצווארה של הילדה ולחש באוזנה

אמירות מיניות כגון "'את משגעת אותי... את מטריפה אותי'".

 

בכתב האישום נטען שאוריאן ניסה לנשק את הילדה בפיה ללא הסכמתה, והיא בתגובה התרחקה ממנו, וביקשה שיחזיר אותה לביתה.

 

"כאשר עלו אוריאן והילדה לרכבו של אוריאן, שאלה הילדה את אוריאן מה פשר האמירה המינית 'את משגעת אותי'", נטען בכתב האישום. "בתגובה לכך אוריאן ענה לילדה שהיא סקסית ושהוא נמשך אליה".

 

בהמשך כתב האישום נטען שכאשר הגיעו לביתה של הילדה היא רצתה לרדת מהרכב ובשלב זה נשק אוריאן לילדה על הלחי ואמר לה כי מהנשיקה הזו הוא לא יירדם בלילה.

 

"משחק צלילות"

בכתב האישום נטען כי אוריאן תקף את הילדה שוב במהלך בילוי בבריכה פרטית.

 

"אוריאן, באמתלה של משחק צלילות מי צולל טוב יותר", נטען בכתב האישום, "ביצע בילדה מעשים מגונים בכך שנגע בגופה, תפס בישבנה ובבטנה, הושיב את הילדה על רגליו, הצמיד את הילדה בדרך של חיבוק אל גופו..... הילדה בתגובה יצאה מהבריכה".

 

בכתב האישום גם נטען שאוריאן הטריד את הילדה מינית תוך כדי שימוש בשפה בוטה ולא ראויה לילדה בגיל צעיר כל כך.

 

"בבוטקה אשר בבעלות אוריאן, שוחח אוריאן עם הילדה על נושאים בעלי תכנים מיניים", נטען בכתב האישום. "אוריאן פירט בפני הילדה ביוזמתו אירועים פורנוגרפיים שקרו בינו לבין נשים אחרות בסירתו בלב ים. התיאורים הללו גרמו לילדה מבוכה רבה".

 

באחד המקרים, כך על פי כתב האישום, המשיך אוריאן לספר לילדה על אירועים מיניים, שכנע אותה שזה מקובל וטוב לשכב בגילה, והציע לילדה שיקנה לה את אביזר המין הראשון שלה. בכל הזדמנות, כך על פי כתב האישום, הוא לא שכח לציין בפני הילדה שלא תספר על השיחות הללו.

 

משה אוריאן אמר בתגובה לכתב האישום כי אכן היה בבריכה בו הייתה גם הילדה, אבל לדבריו, לא קרה כלום. "תוך כדי משחק אולי הפעלתי עליה לחץ או שטויות כאלה, אבל אני לא מתייחס לזה", אמר אוריאן. "זה המצאות של ילדה. אלה דמיונות של ילדה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות