כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
כמעט אסון

"זה רשלנות של תשתיות". הקיר שנפל
"זה רשלנות של תשתיות". הקיר שנפל 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

קרית ים: חלק מקיר בחצר קרס על תלמידים

הבלוקים נפלו בעת פעילות בית ספרית לט"ו בשבט. תלמיד אחד נפצע וסובל משברים בידיו, חברו פונה על ידי אביו למרפאה. העירייה: "הנפגעים עסקו ב'פרקור', לכן נפלו אריחים"

מירית פנחס 
פורסם: 16.02.17, 10:49

חלק מקיר הממוקם בחצר בית הספר רודמן בקרית ים, קרס על שני תלמידים שעמדו באותה עת בסמוך אליו. אחד מהם פונה באמבולנס לבית החולים, וחברו פונה על ידי הוריו.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

הילדים עמדו סמוך לקיר. הקיר שנפל
הילדים עמדו סמוך לקיר. הקיר שנפל

 

המקרה אירע ביום שישי שעבר בבוקר. באותה עת נערכה בבית הספר פעילות לט"ו בשבט. לדברי ההורים, שני תלמידים עמדו סמוך לקיר של הבמה המרכזית.

"זאת במה מאוד ישנה", סיפר אביו של אחד הנפגעים, "היא משמשת גם את העירייה לאירועים שונים. הילדים סיפרו שעמדו בסמוך לקיר, וכשפנו ללכת, לפתע קרס קיר הבלוקים. למרבה המזל זה קרה כשהם זזו, אחרת זה יכול להיגמר יותר רע".

 

בית הספר הזמין למקום אמבולנס. "הגענו מהר לבית הספר", סיפר האב. "אחד הילדים שכב על הרצפה בלי יכולת לזוז מכאבים. הבן שלי נפגע קלות בראשו. פרמדיק בדק אותו, והילד השני פונה על ידי האמבולנס לבית החולים. את הבן שלי לקחתי לקופת חולים, לוודא שאין לו זעזוע מוח. הוא סבל כל אותו יום מכאבי ראש, וגם נבהל מאוד".

 

הנער השני השתחרר מבית החולים כעבור כמה ימים, וכפי הנראה סובל ממספר שברים בידיו. "אף אחד מהגורמים האחראים לא הסביר לנו איך זה קרה", אמר האב. "אנחנו יודעים רק מה ששמענו מהילדים. זה רשלנות של תשתיות".

 

מעיריית קרית ים נמסרה גירסה שונה לאירוע, לפיה התלמידים שנפגעו עזבו את הפעילות לט"ו בשבט והלכו למקום אחר בחצר בית הספר, שם ביצעו פעילות אתגרית, 'פרקור', וזו לטענת העירייה הסיבה שנפל חלק מהקיר. "הבמה המרכזית של בית הספר הוקמה לפני מספר שנים על פי כל האישורים ההנדסיים הדרושים. שני הילדים שנפגעו ניצלו את הבמה לפעילות אסורה בשם 'פרקור', ובעקבותיה ניתקו ככל הנראה מספר אריחים אשר פגעו בהם ופצעו אותם באורח קל. מהנדס העיר ואנשיו בדקו את האתר וגידרו אותו במטרה לאמוד את הנזקים ולטפל בהם".

 

תגובה דומה נמסרה גם מטעם משרד החינוך.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות