כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
חרדים לקרית גת

פתרון כמו זה המוצע בדרום קרית גת יכול לתת מענה אדיר לציבור החרדי צילום: אבי רוקח
פתרון כמו זה המוצע בדרום קרית גת יכול לתת מענה אדיר לציבור החרדי צילום: אבי רוקח
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

דהרי נפגש עם חברי כנסת במטרה להביא תושבים חרדים לקריית גת

ראש עיריית קרית גת נפגש בחשאי עם ח"כ מוזס מיהדות התורה ודן עמו באפשרות לבנות לחרדים בעיר. על פי התקשורת החרדית, דהרי ביקש שהכול ייעשה באופן מתוכנן

שי לוי 
פורסם: 13.02.17, 08:04

אבירם דהרי פועל לקירוב אוכלוסייה חרדית לקרית גת : ח"כ מנחם אליעזר מוזס (יהדות התורה) ביקר לאחרונה בקרית גת כאורחו של ראש העירייה, וזאת במסגרת פעולותיו של מוזס למצוא פתרונות למצוקת הדיור הקשה של הציבור החרדי.

 

 

בכלי התקשורת החרדיים פורסם כי דהרי אמר לח"כ מוזס ש"אנחנו רוצים את החרדים" (צילום: שלומי כהן)
בכלי התקשורת החרדיים פורסם כי דהרי אמר לח"כ מוזס ש"אנחנו רוצים את החרדים" (צילום: שלומי כהן)

 

בכלי התקשורת החרדיים פורסם כי דהרי אמר לח"כ מוזס ש"אנחנו רוצים את החרדים". מעניין לציין כי בניגוד להרגל של העירייה לפרסם וליחצ"ן כל ביקור של חברי כנסת ושרים, הפעם שמרו על הביקור בסוד.

 

על פי גורמים בלשכתו, ח"כ מוזס הגיע לקרית גת במסגרת דיונים על תכנית קרית גת מערב, שם קיימת עתודה משמעותית לבניית אלפי יחידות דיור לציבור החרדי בשטח הנושק לקריה החרדית הקיימת בעיר. על פי מוזס, "המצוקה של

הציבור החרדי בנושא הדיור היא מהחמורות ביותר, ופתרון כמו זה המוצע בדרום קרית גת יכול לתת מענה אדיר לציבור החרדי ולסגור פער משמעותי בחסר הקיים, העומד על עשרות אלפי יחידות דיור".

 

במהלך הביקור הוא קיבל סקירה מדהרי על התפתחות קרית גת, בין השאר על שכונת "כרמי גת". על פי התקשורת החרדית, דהרי אמר למוזס במהלך הסיור כי אין שום מניעה מצדו ליישב ציבור חרדי בעירו, אולם הוא ביקש שזה לא יהיה בהליך לא מסודר ומזדחל. דהרי אמר כי "צריך להניע את הגורמים במשרד האוצר, משרד השיכון ומשרד הפנים לשלב ידיים ולהקצות את המשאבים הנכונים הנדרשים לציבור זה, כמו בתי כנסת, גני ילדים, מקוואות וכו', כמו בפרויקטים עבור הציבור הכללי אשר בהם צומחים מוסדות הלימוד והתרבות יחד עם יחידות הדיור, ולא לגרום לקראוונים ופתרונות שאינם הולמים שכונה חדשה".

 

פגישה זו של דהרי מגיעה כחודש אחרי שדהרי נפגש עם חברי הכנסת החרדים גפני ומקלב, "בכדי להגיע לסיכום הצעדים המעשיים לבנייה לציבור החרדי בתחומי העיר", כפי שדווח אז. לדברי גורמים בסביבתו של גפני, "עליית מחירי הדירות בירושלים ובני ברק מאלצת את הציבור החרדי לחפש ערים במחיר שפוי יותר, וקרית גת מחבקת את הציבור החרדי".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות