כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
עבריין מין

האירוע הינו "הסוד שלהם. קמרלקר צילום: פייסבוק
האירוע הינו "הסוד שלהם. קמרלקר צילום: פייסבוק
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

שוטר משדרות נאשם שביצע עבירות מין בבת 17

שוטר תחנת משטרת שדרות ותושב אשקלון, רס"מ בני קמרלקר, מואשם בשורה של עברות מין שביצע במשך כשנה וחצי בנערה בת 17 שהעסיק. הנערה שיתפה אותו בקשייה הכלכליים של משפחתה והתעניינה בעבודתו. הוא ניצל לכאורה את התלות שלה בו ואילץ אותה לקיים עמו יחסי מין, תוך שהוא אומר לה ש"אין קשר בין גיל לסקס" ו"את פה גם בשבילי". להגנתו טען כי היחסים היו בהסכמה וכי הוא סובל מבעיית אלכוהול

ארצי חלפון 
פורסם: 09.02.17, 07:11

המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) הגישה בשבוע שעבר כתב אישום בבית משפט השלום בבאר שבע נגד רס"מ בני קמרלקר (33), שוטר סיור מתחנת המשטרה בשדרות ותושב אשקלון, שביצע עברות מין לכאורה במשך כשנה וחצי בנערה בת 17.

 

 

קמרלקר לחוקרים: "יכול להיות שהייתי קצת אלים כלפיה או דיברתי באופן לא יפה. אולי בטעות נגעתי באזור מוצנע בלהט הרגע"  (צילום: פייסבוק)
קמרלקר לחוקרים: "יכול להיות שהייתי קצת אלים כלפיה או דיברתי באופן לא יפה. אולי בטעות נגעתי באזור מוצנע בלהט הרגע" (צילום: פייסבוק)

 

כתב האישום מייחס לו מעשה סדום, בעילה אסורה בהסכמה, ריבוי מעשים מגונים ועברות מין נוספות. "הוא מאשר את קיום היחסים, אך טוען לרומן בהסכמה מלאה וליחסים רומנטיים", טענה נציגת מח"ש, התובעת, עו"ד בתיה קוליץ והוסיפה כי "הגרסה שלו לא עומדת במבחן המציאות".

 

על פי כתב האישום, בתקופה הרלוונטית למעשים שימש הנאשם, נשוי ואב לשלושה, כשוטר סיור. את הנערה פגש בסוף 2015 והעסיק אותה בעבודות שונות שנמשכו עד שלהי ינואר 2017, עם מעצרו של קמרלקר. "במהלך ההעסקה שיתפה המתלוננת את

הנאשם ואת אשתו בקשייה, בין היתר על המצב הכלכלי בביתה ועל הקשר עם הוריה", נטען בכתב האישום. "הנאשם אף היה בקשר לא תכוף עם אמה של המתלוננת וידע כי משפחתה מצויה במצוקה כלכלית".

 

הנערה התמימה, ששמחה ביכולה לסייע כספית למשפחתה, לא תיארה לעצמה כי תיאלץ "לשלם" על כך בתקיפות מיניות שביצע בה קמרלקר, שעל פי האישומים נגדו לא הרפה ממנה על אף ניסיונותיה להבהיר לו כי אינה רוצה בקשר עמו.

 

קמרלקר נעצר ב־19 בינואר השנה על ידי מח"ש בחשד לביצוע עברות מין בקטינות. ב־27 בינואר ביקשה משפחת מאיר עזרא, מפקדו בתחנת משטרת שדרות, שהוא ישוחרר למעצר בית בביתם. אשת מפקדו אף שימשה כערבה לקמרלקר, שבשבוע שעבר נשלח למעצר בית אחר, אצל בני משפחתו באשקלון.

 

מלבד התקיפות המיניות שזורה בעיה נוספת כחוט השני לאורך כתב האישום והחקירה, והיא "בעיית האלכוהול של קמרלקר". זאת כפי שגם ציינה בבית המשפט עורכת דינו, שמנסה להסביר את מעשיו בהיותו שתוי לכאורה בעת שביצע את זממו בנערה. בעיית האלכוהול של קמרלקר מוזכרת גם מצדו ומצד בני משפחתו בתיאורם את התנהגותו בפני חוקרי מח"ש.

 

מהחקירה עולה כי קמרלקר שילם לנערה לעתים אף מעבר לשכר שנקבע על מנת לעזור לה ולבני משפחתה במצבם הכלכלי. "הנערה ראתה בקמרלקר כמי שמכיר אותה ודואג לצרכיה, וידע כי היא זקוקה לתעסוקה ולכסף, אשר בין היתר נתנה לאמה. על רקע יחסי העבודה בין קמרלקר לנערה ועל רקע יחסי התלות שפיתחה בו במישור התעסוקתי והאישי ביצע קמרלקר מעשים מגונים בנערה, ובכלל זאת בעל אותה ועשה בה מעשי סדום", מסכמת התביעה את המבוא לכתב האישום.

 

התקיפה המינית הראשונה אותה חוותה הנערה מצדו של קמרלקר הייתה, על פי החקירה, בשעה שהיה שיכור. הנערה לא רצתה לשהות במחיצתו כשהוא בגילופין, אך הנאשם רצה אחרת: "קמרלקר החל לחבק ולנשק את הנערה בפיה", מפרט כתב האישדום ובהמשך מתאר כיצד הפשיט את הנערה בכח "פשט את בגדיו ורכן מעליה. הנערה הנידה את ראשה מצד לצד ובכך סימנה כי היא אינה מעוניינת. לאחר מכן שם קמרלקר קונדום ובעל את הנערה". על פי דברי הנערה בחקירה, אמר לה קמרלקר לבסוף: "את קשה להשגה". מספר ימים לאחר מכן הוא אמר לה כי האירוע הינו "הסוד שלהם".

 

הכתבה המלאה תתפרסם ביום שישי במקומוני ידיעות תקשורת 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות