כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
זוגיות מדליקה

העברה לא נעשתה על רקע מאפיינים עברייניים צילום: shutterstock
העברה לא נעשתה על רקע מאפיינים עברייניים צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

סייע לבת זוגו להצית משרד בעיריית שדרות ולא ייכנס לכלא

צעיר מהדרום טבל נייר טואלט בבנזין ופרס אותו על החלונות והדלתות של אגף הרווחה בשדרות. בת זוגו הציתה את האש, שכילתה את תכולת המשרדים. הוא ישלם קנס סמלי וירצה עבודות שירות

שמוליק חדד 
פורסם: 07.02.17, 08:30

כשנה וחצי לאחר שהוצתו משרדי אגף הרווחה של עיריית שדרות הוחלט כי אחד המעורבים במעשה, צעיר המתגורר בסמוך לאשקלון , לא יישלח למאסר ואף לא יורשע בפלילים, אלא ישלם פיצוי של 3,000 שקל לרשות המקומית ויבצע 150 שעות לתועלת הציבור.

 

 

"ניכר היה כי העברה לא נעשתה על רקע מאפיינים עברייניים. הנאשם התגייס לכל הליך טיפולי. אני מחליט לנקוט כלפיו דרכי טיפול ולא להרשיעו" (צילום: shutterstock)
"ניכר היה כי העברה לא נעשתה על רקע מאפיינים עברייניים. הנאשם התגייס לכל הליך טיפולי. אני מחליט לנקוט כלפיו דרכי טיפול ולא להרשיעו" (צילום: shutterstock)

 

באוקטובר 2015 הוצתו משרדי אגף הרווחה של העירייה. מחקירת האירוע עלה כי צעירה תושבת העיר שלא הייתה מרוצה מהטיפול שקיבלה החליטה להצית את המקום יחד עם אלפי תיקי הרווחה המאופסנים שם. הצעירה ביקשה סיוע מבן זוגה, המתגורר באחד היישובים הסמוכים לאשקלון. על פי כתב האישום, השניים נסעו לתחנת דלק, קנו יחד בנזין ונסעו ללשכת הרווחה. הצעיר פרס נייר טואלט מלא בבנזין בחלונות ובדלתות הלשכה וחברתו הציתה את המבנה. כתוצאה מההצתה נגרם למקום נזק רב לרכוש ועבודתה השוטפת של הלשכה נפגעה באופן משמעותי.

 

סנגוריו של הצעיר, שהיה קטין בעת ביצוע העברה, עורכי הדין לימור רוט־חזן ורובי גלבוע, טענו כי הוא נמצא במסלול של שיקום, שעלול להיפגע במידה ויישלח למאסר. "הנאשם שיתף פעולה עם שירות המבחן, השתתף בטיפול קבוצתי ופרטני ועובד

לפרנסתו", אמרו הסנגורים. "הוא התקדם מאוד מבחינה אישית ומקצועית". בנוסף טענו כי הנאשם לקח אחריות מלאה על המעשה ומבין את חומרתו. הם ביקשו להימנע מהרשעה פלילית ולנקוט הליך טיפולי כתחליף.

 

"ניכר היה כי העברה לא נעשתה על רקע מאפיינים עברייניים", קבע שופט בית משפט לנוער באשקלון גל טייב. "נדרש הליך טיפולי. הנאשם התגייס לכל הליך טיפולי לצד תמיכת משפחתו ובת זוגו. אני מחליט לנקוט כלפיו דרכי טיפול ולא להרשיעו".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות