כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
חם בשמש

עו"ד שושן
עו"ד שושן 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הרומן עם הנשואה, המטען והפיצוץ ברכב

הותר לפרסום: מטען הוצמד לרכבו של תושב בית שמש, שניהל רומן עם אישה נשואה. החשד: ניסיון 'לסגור חשבון'

ישי פורת 
פורסם: 30.01.17, 10:35

מטען על רקע רומנטי: בשבוע שעבר הותר לפרסום כי אלמונים פוצצו את רכבו של תושב בית שמש, לאחר שזה ניהל רומן עם אישה נשואה. המשטרה עצרה שבעה חשודים בפרשה, כשעל פי החשד מדובר בניסיון 'לסגור חשבון' על רקע אותו רומן.

 

תחילת הפרשה לפני כחודש וחצי, אז התפוצץ מטען חבלה רב עוצמה בשעות הערב המוקדמות מתחת לשני כלי רכב בחניה פרטית בבית שמש. אדם אחד, אחיו של בעל הרכב, נפצע קל. שעות ספורות לאחר הפיצוץ מיהרה המשטרה לבית המשפט על מנת להוציא צו איסור פרסום על המקרה, שהוסר, כאמור, בשבוע שעבר.

 

אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

במהלך תקופה זו ניהלה המשטרה חקירה סמויה. עם הפיכתה לגלויה, נעצרו שבעה חשודים. "הבחור שתחת רכבו התפוצץ המטען, ככל הנראה ניהל מערכת יחסים

עם תושבת מגדל העמק שהיא נשואה", הסביר ראש מפלג תשאול בימ"ר ירושלים סנ"צ שמואל בן עמוס. "גורמים עבריינים, שחלקם מבית שמש וחלקם ממגדל העמק, רצו לפגוע בו".

 

בעל הרכב לא היה בזירה ומי שנפצע קל היה אחיו. שניים מהעצורים בפרשה הם בעלה ובנה של האישה שלכאורה איתה ניהל בעל הרכב את הרומן. בן הזוג שוחרר בתנאים מגבילים ואילו מעצרו של הבן הוארך. במשטרה משייכים את החשודים בפרשה לכנופיה המוכרת לה מעבירות קודמות. "הגענו למצב שבו אנחנו מנהלים חקירה כנגד כנופיה שעיקר עיסוקה הוא בכלל בסמים. היא מאורגנת, היררכית ועם מפקדים", אומר סנ"צ בן עמוס.

 

תוך כדי החקירה, חשפה המשטרה פרשה נוספת של 'פרוטקשן' בבית שמש - סחיטה באיומים על ידי עצורים המשתייכים לכנופיה. ביניהם נמצא עבריין מוכר ממגדל העמק, שנגדו הוגש השבוע כתב אישום בגין סחיטה באיומים. כתב אישום נוסף, גם על סחיטה באיומים, הוגש נגד תושב בית שמש.

 

עו"ד יהודה שושן המייצג את הבעל הנבגד ובנו מסר: "מדובר בצירוף מקרים בין שיחה שניהל הבעל עם המתלונן לפיצוץ הרכב שאינו קשור כלל ועיקר למרשיי. לאחר מספר רב של ימי חקירה שוחררו מרשיי לאחר שהימ"ר הבין שאין להם קשר לפיצוץ".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות