כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
משחקים מסוכנים

אבי בוריסי. "זה לא שווה את הסכנה" צילום: אבי רוקח
אבי בוריסי. "זה לא שווה את הסכנה" צילום: אבי רוקח
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

כמעט אסון: תלמיד כיתה ח' שנפצע בעת שתרגל פארקור ניצל ממוות בזכות חובש שהיה במקום

אבי בוריסי, תלמיד כיתה ח' ממקיף ג', ניסה לתרגל גלישה מסככת הצללה בפארק ונפל מגובה חמישה מטרים. הכרתו הייתה מעורפלת והוא בלע את הלשון. חובש שהיה באזור העניק לו עזרה ראשונה עד להגעת ניידת טיפול נמרץ. השבוע שוחרר לביתו לאחר שסבל משבר בגולגולת ומזעזוע מוח

יאיר הרוש 
פורסם: 17.01.17, 10:30

זה יכול היה להסתיים באסון: אבי בוריסי, תלמיד כיתה ח' במקיף ג' באשדוד , שבר את הגולגולת לאחר שנפל מסככת הצללה עליה טיפס בניסיון לבצע תרגילי פארקור . בוריסי נפל מהסככה שברובע ד' ביום שישי האחרון ואושפז בבית החולים תל השומר במצב קשה. "יש לו שבר בגולגולת ובנס איש שעבר שם, חובש, הציל אותו", סיפרה אמו יאנה. הנער, ששוחרר לביתו ביום שני השבוע, אומר: "זה לא שווה את הסיכון".

 

 

"זה טוב מה שקרה לי עכשיו, עדיף מאשר הדברים האחרים. אם אהיה בפארק שוב ואראה ילדים שמטפסים אומר להם לרדת"  (צילום: אבי רוקח)
"זה טוב מה שקרה לי עכשיו, עדיף מאשר הדברים האחרים. אם אהיה בפארק שוב ואראה ילדים שמטפסים אומר להם לרדת" (צילום: אבי רוקח)

 

כשבוריסי סיים את יום הלימודים הקצר ביום שישי הוא לא שב הביתה, אלא התעכב בפארק השעשועים הצמוד למקיף ג'. הוא עלה על אחת מסככות ההצללה שבפארק כדי לתרגל טריק חדש שלמד בשבועיים האחרונים. "ילדים עולים על הסככה ומתגלשים,

זה כמו סגנון פארקור", הוא מספר. בוריסי לא הצליח לשלוט בגלישה מהסככה ונפל אל הקרקע מגובה של כחמישה מטרים. הוא נחת על שביל בטון והתקשה לזוז.

 

אחיו, ששיחק כדורגל בפארק, התקשר לאם יאנה, שהגיעה למקום בבהילות. "הבן שלי אמר לי שאבי נפל והוא לא זז", היא מספרת. "חשבתי שזה סוף העולם, לא תיארתי לעצמי מה קרה. כשהגעתי ראיתי את אבי על הרצפה ולידו טוסטוס של עזרה ראשונה. אבא שטייל עם הבן שלו בפארק הוא חובש, והוא בעצם הציל אותו כי אבי בלע את הלשון. כשמד"א הגיעו הם נתנו לו חמצן והוא התחיל להקיא".

 

ניידת נט"ן פינתה אותו לחדר הטראומה בבית החולים תל השומר כשהוא במצב בינוני עם חבלה בגב ובראש והכרה מעורפלת. רק בשעות אחר הצהריים שבה אליו ההכרה, אך בוריסי לא זכר מה קרה. הרופאים אבחנו אצלו זעזוע מוח, סדק בגולגולת ושטף דם באחת הצלעות.

 

אמו יאנה אמרה כי בנה יצא בנס, לא פחות: "הרופא הסביר לנו שאם הייתה פגיעה קצת יותר ימינה או שמאלה אבי היה כיום מרותק לכיסא גלגלים, אם לא חמור מכך. כל אשדוד התפללה עליו והעלו פוסטים בפייסבוק, אין לי מילים להודות".

 

הנער מסכים עם האם: "הרופא הסביר לי שיכולתי להיות בכיסא גלגלים ולהיות משותק לכל החיים או גרוע מזה. זה טוב מה שקרה לי עכשיו, עדיף מאשר הדברים האחרים". בוריסי עדיין לא זוכר מה בדיוק אירע לו: "אני זוכר רק שהייתי שם ושקפצתי והתעוררתי בבית החולים. אם אהיה בפארק שוב ואראה ילדים שמטפסים, חס וחלילה, אומר להם לרדת. זה לא שווה את הסכנה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות