כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
עיר מקלט

במקום לנקות את החדר העובד ביצע מעשה מגונה צילום: shutterstock
במקום לנקות את החדר העובד ביצע מעשה מגונה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

ביצע מעשה מגונה בקטינה וביקש שיקלו בעונשו כי הוא מבקש מקלט

לפני כשלוש שנים ביצע חדרן במלון הולידיי אין באשקלון מעשה מגונה בבת 13, ונגזרו עליו 22 חודשי מאסר. בערעור שהגיש טען כי יש להקל עליו בשל היותו מבקש מקלט. הערעור נדחה

שמוליק חדד 
פורסם: 10.01.17, 10:24

שופטי בית המשפט העליון דחו לאחרונה את ערעורו של עובד זר שהתגורר באשקלון והורשע בעברות מין נגד קטינה בעת שעבד כחדרן במלון הולידיי אין בעיר. על האיש נגזרו 22 חודשי מאסר בפועל, שנת מאסר על תנאי ופיצוי כספי בסך 15 אלף שקל למתלוננת. הוא הורשע במעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה 16 שנים, שלא בהסכמתה החופשית.

 

 

כשהנאשם ניסה להפשיטה הילדה הזיזה את ידו, דחפה אותו וברחה מהחדר ( צילום: shutterstock )
כשהנאשם ניסה להפשיטה הילדה הזיזה את ידו, דחפה אותו וברחה מהחדר ( צילום: shutterstock )

 

על פי כתב האישום, לפני כשלוש שנים שהתה הקטינה, אז בת 13, עם הוריה ואחיותיה במלון הולידיי אין. באותה עת עבד האיש כחדרן במלון. בעת שהקטינה שהתה לבדה בחדר פתח האיש את הדלת ונכנס כדי לנקות. על פי כתב

האישום, האיש אמר לילדה את שמו ושאל אותה אם הוריה בחדר. היא השיבה בשלילה, ואז ביקש ממנה שתכתוב את מספר הטלפון שלו. הקטינה השיבה שאינה יכולה לעשות זאת כי הטלפון שלה לא טוב.

 

עוד עולה מכתב האישום כי האיש התקרב אליה, חיבק אותה מאחור, אמר לה שהיא יפה ונישק אותה בצווארה. הוא ליטף את אבריה המוצנעים וניסה להפשיטה. הילדה הזיזה את ידו ומנעה ממנו לעשות זאת, דחפה אותו וברחה מהחדר.

 

בגזר דינם עמדו שופטי בית המשפט המחוזי על חומרת העברה ועל פער הכוחות בין האיש לקטינה. בערעורו טען האיש כי בית המשפט המחוזי הטיל עליו עונש מחמיר, הן ביחס למדיניות הענישה הנהוגה והן בשל נסיבותיו האישיות והיותו מבקש מקלט. המדינה טענה מנגד כי "העונש שהוטל הולם את נסיבות המעשה ואף מקל עם האיש".

 

בית המשפט העליון קבע כי "אין בידינו לקבל את טענות המערער כי מתחם הענישה שנקבע על ידי בית המשפט המחוזי מחמיר עמו יתר על המידה. לא מצאנו כל מקום להתערבותנו בעונש שהושת עליו".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות