כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
נפל ברשת

כשריאל צילום: גיל יוחנן
כשריאל צילום: גיל יוחנן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

לאחר התגובה לפוסט: הדחה מתיק הביטחון

מחזיק תיק הביטחון במעלה אדומים כתב בפייסבוק נגד ראש העירייה בני כשריאל, שכביכול התעלם בפוסט מלתת קרדיט למארגני אירוע לבעלי צרכים מיוחדים. זמן לא רב לאחר מכן נלקח ממנו התיק

משה הלר 
פורסם: 09.01.17, 10:11

ראש עיריית מעלה אדומים בני כשריאל הודיע כי ידיח מתפקידו את אבי רחמים, חבר הקואליציה ומחזיק תיק הביטחון בעירייה. ההדחה נעשית זמן לא רב לאחר ויכוח ברשת על הקרדיט לארגון ומימון מסיבה לבעלי צרכים מיוחדים בעיר.

 

 

תחילת הפרשה במסיבת חנוכה לבעלי צרכים מיוחדים. זמן קצר לאחר האירוע פירסם כשריאל סטטוס בפייסבוק, שבו מופיעה תמונתו נואם במסיבה עם הכיתוב "תרומת העירייה שנועדה לערב זה תועבר על ידי העירייה לילדים עם צרכים מיוחדים".

 

כשריאל. "פיקדון זמני" (צילום: גיל יוחנן )
כשריאל. "פיקדון זמני" (צילום: גיל יוחנן )

 

הפרסום עורר סערה מכיוון שלטענת גורמים שונים כשריאל התעלם בפוסט מעמותת 'אור ונתינה', שארגנה את המסיבה, וגם מחברי סיעת 'מעלה אדומים ביתנו',

בוריס גרוסמן ואבי רחמים, שלטענתם דאגו למימון המסיבה. מגיבים רבים, בהם מארגני האירוע, התלוננו בתגובות לפוסט על כך שהמסיבה כלל לא זכתה למימון עירוני אלא הופקה עצמאית בידי עמותת 'אור ונתינה' ותעשייני מישור אדומים.

 

אחד המגיבים היה חבר הקואליציה רחמים. הוא ביקש לציין את חלקה של עמותת 'אור ונתינה' במסיבה, תוך שהוא מוסיף ביקורת סמויה כלפי כשריאל. "יש מי שרוצה לגמד את העשייה שלנו מסיבותיו הוא. אנו נמשיך לעזור ולעשות, גם אם ימשיכו לקחת לנו קרדיט ולהעביר לאנשים אחרים, וגם לא להזכיר אותנו בשום פוסט", כתב רחמים.

 

לדברי גורם בעירייה, זמן קצר לאחר מכן הודיע כשריאל כי בכוונתו להדיח את רחמים מתפקיד מחזיק תיק הביטחון בעירייה. רחמים מצדו הודיע שאין בכוונתו להתפטר אלא בהוראה ישירה באמצעות מכתב או הצבעה בישיבת מועצת העירייה.

 

בשיחה עם "ידיעות ירושלים" הבטיח רחמים לכבד כל החלטה של כשריאל. "מה שראש העירייה יחליט מקובל עלי. אם הוא מחליט לא לעבוד עם מחזיק תיק דעתן אז שיבחר מישהו אחר. לא קרה כלום", אמר. "אם ההחלטה תצא לפועל נתכנס יחד עם יו"ר התנועה, שר הביטחון אביגדור ליברמן, ונחליט מה לעשות". חברו לסיעה, בוריס גרוסמן: "להדחה יש תנאי אחד: קיימת מועצה שצריכה להצביע. אני מאמין שהדברים יסתדרו בימים הקרובים.".

 

תגובת עיריית מעלה אדומים: "הקבוצה שקיימה את האירוע לא רצתה לקבל את התרומה של העירייה לאירוע זה ולכן ראש העירייה ייעד את הכסף לפעילויות שוטפות של המועדונית לילדים חריגים שהעירייה והמתנ"ס מפעילים כל השנה. ראש העירייה לקח חלק באירוע המרגש, סקר את כל הפעולות שהעירייה והמתנ"ס עושים למען הילדים, הודה וברך את כולם על פועלם למען הילדים מבלי למנות שמות.

 

"תיק הביטחון שהיה בפקדון זמני בידי חבר המועצה אבי רחמים, בידיעתו ולא במסגרת הסכם קואליציוני, הוחזר לכשריאל, הנושא תמיד באחריות הכוללת לביטחון העיר, עקב צורך ביטחוני עכשווי, בהיעדר מנהל אגף ביטחון בפועל ועקב ביטול המכרז".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות