כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הגל הקל

עבר הליך שיקומי ארוך של גמילה מאלכוהול. דהן צילום: אלבום פרטי
עבר הליך שיקומי ארוך של גמילה מאלכוהול. דהן צילום: אלבום פרטי
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

גל דהן שהורשע בתקיפת קשיש לא יילך לכלא

מנהל בית הספר לגלישה גל דהן, שתקף את המאבטח הקשיש שעבד אצלו לא יישלח לכלא. הוא ירצה שישה חודשי עבודות שירות במסגרת הסדר טיעון

יאיר הרוש 
פורסם: 05.01.17, 10:52

גל דהן, הבעלים של מרכז הגלישה לי־גל באשדוד ומסעדה בחוף לידו, ירצה שישה חודשי עבודות שירות לאחר שהורשע בהכאת המאבטח  שעבד אצלו. העונש הוחלט במסגרת הסדר טיעון אליו הגיעו הצדדים, לפיו הורשע דהן בעברה של תקיפת זקן הגורמת לחבלה חמורה. דהן יפצה את המתלונן בסכום של 40 אלף שקל.

 

 

דהן חלץ את נעליו ותקף את המאבטח הקשיש באמצעותם והלם באגרופים בפניו ובצווארו (צילום: אלבום פרטי)
דהן חלץ את נעליו ותקף את המאבטח הקשיש באמצעותם והלם באגרופים בפניו ובצווארו (צילום: אלבום פרטי)

 

המאבטח פטריק ווסולוד (כיום בן 76) עבד במסעדה של דהן. בחודש יוני 2015, סמוך לשעה שש בבוקר, תקף דהן את ווסולוד ובעט בו. דהן חלץ את נעליו ותקף את המאבטח הקשיש באמצעותם והלם באגרופים בפניו ובצווארו. גם כשהמאבטח יצא החוצה

תפס אותו דהן והפיל אותו על הקרקע. לווסולוד נגרמו חבלות והוא נזקק לניתוח לאיחוי שבר בלסת.

 

כתב האישום המקורי ייחס לדהן שני סעיפים נוספים - הפרעה לשוטר במילוי תפקידו ואיומים. הפרקליטות דרשה להטיל על דהן עונש של שנתיים לפחות עם פיצוי כספי. בחודש יולי השנה הגיעו הצדדים להסדר לפיו כתב האישום יתוקן ודהן יודה בעובדות ויישלח לתסקיר שירות מבחן.

 

בתסקיר צוין כי דהן עבר טיפול במרכז לנפגעי אלכוהול וגילה רצינות והתמדה. שירות המבחן התרשם כי "ההליך המשפטי המרחף מעל ראשו של הנאשם מלווה בבלבול ובתסכול מצדו, בעיקר נוכח חריגות המעשים המיוחסים לו בנוף חייו".

סנגורו, עו"ד נס בן נתן, תיאר את דהן כמי שמנהל מרכז גלישה ומשלב ילדים אוטיסטים בהתנדבות. דהן הביע חרטה עמוקה על מעשיו ולא הבין כיצד הפך ל"מפלצת" בשל האירוע הזה.

 

עו"ד בן נתן מסר בתגובה: "מדובר במי שאכן עשה מעשה חמור תחת השפעת אלכוהול, והוא מצר על כך. הוא הביע חרטה, ביקש להתנצל בפני הנפגע, הציע לשלם פיצוי נכבד מיוזמתו, והעיקר עבר הליך שיקומי ארוך של גמילה מאלכוהול. מדובר במי שבעברו הציל חיי אדם מטביעה ותורם לקהילה מזה שנים. אנו שמחים שבית המשפט איזן בין הנתונים ולא הורה על מאסרו".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות