כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
פצצת סירחון

טרם הצליחו למצוא את האחראי למעשה צילום:  Shutterstock
טרם הצליחו למצוא את האחראי למעשה צילום: Shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אלמוני משליך שקיות עם צואה לחצר של גן ילדים

הצוות של גן ברוש בקרית מוצקין חסר אונים מול התופעה הלא נעימה. בדרך כלל בבקרים מגלים שקיות עם צואת כלבים, שגורמות לזבובים וריח נורא. העירייה הגבירה את סיורי הפקחים במקום, אבל טרם נלכד המשליך

מירית פנחס 
פורסם: 08.01.17, 09:44

אלמוני משליך שקיות עמוסות בצואת כלבים לחצר של גן ילדים בשכונת נוה גנים בקרית מוצקין. "זה מסריח ועלול לגרום למחלות", אמר גורם עירוני. הרשויות טרם הצליחו למצוא את האחראי למעשה.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

 "כל בוקר צוות הגן מגיע ומוצא בחצר שקית עם הצואה" (צילום:  Shutterstock)
"כל בוקר צוות הגן מגיע ומוצא בחצר שקית עם הצואה" (צילום: Shutterstock)

 

מזה מספר חודשים סובל צוות העובדים בגן ברוש בקרית מוצקין מתופעה מוזרה ולא נעימה. בכל בוקר מוצאות העובדות שקית מלאה בצואה בחצר הגן. "אף אחד לא יודע מי עושה את זה", אמר גורם עירוני. "כל בוקר צוות הגן מגיע ומוצא בחצר שקית עם הצואה. ככל הנראה מדובר בצואה של כלבים. זה מסריח ולא נעים. צוות הגן דואג לפנות את זה לפני שהילדים מגיעים. זה פשוט מפגע בריאותי".

 

בגן חשבו שמדובר בתופעה חולפת, אבל אם הזמן המצב רק החמיר. "גודל השקיות, רק הולך וגדל", סיפר. "במקום שהדבר יופסק, זה נהיה יותר גרוע. כעת

אותו אדם שמשליך את השקיות, זורק כמויות גדולות יותר של צואה שככל הנראה הוא אוסף אותה. זה גורם לזבובים וריח נורא בגן שיש בו ילדים קטנים. כעת זה קורה כל כמה ימים. צוות הגן נאלץ להתמודד עם זה בכל פעם מחדש ולפנות את השקיות. זה ממש לא נעים. כנראה מדובר במישהו שהגן מפריע לו. אולי רעש שהילדים עושים, לא ידועה הסיבה, אבל הוא מצא דרך נוראית להתמודד עם הבעיה. לא ברור איזה אדם יעשה דבר כזה במקום שנמצאים בו ילדים קטנים. זה יכול לגרום למחלות".

 

בגן פנו בתלונה לעירייה בתקווה שיוכלו לסייע באיתור האדם, אולם עד כה לא נתפס משליך השקיות. בכל כמה ימים צוות הגן מוצא עוד שקית, גדולה יותר ועמוסה יותר בצואה. כל פעם במקום אחר בחצר. תלונה בנושא הוגשה גם למשטרת ישראל.

מעיריית מוצקין נמסר: "העירייה הגבירה את סיורי הפקחים במקום . טרם נמצא המשליך".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות