כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הוגו מחפש בית

הכלב הוגו צילום: 'ירושלים אוהבת חיות'
הכלב הוגו צילום: 'ירושלים אוהבת חיות'
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

חיי כלב: נולד בעזה, אומץ בישראל, ננטש, הוכנס לכלוב ומחכה לגואל

הכלב הוגו נולד בעזה, אומץ על ידי עיתונאים ושרד את מבצע 'עמוד ענן. הוא הועבר לישראל ונדד בין משפחות שונות שנטשו אותו, הפך לכלב שמירה על מפעל וכעת נמצא בכלוב ומחפש בית חם

נופר רומי 
פורסם: 03.01.17, 08:59

המסע הבלתי אפשרי של הוגו: עמותת 'ירושלים אוהבת חיות' קיבלה לידיה לאחרונה כלב עם סיפור חיים יוצא דופן. הוא נולד בעזה, חולץ לישראל, ננטש על ידי מספר משפחות וכעת מחפש בית חם. "הוא נאמן ומקסים וצריך בעלים אסרטיביים", מסבירים בעמותה.

 

 

הוגו, כלב מסוג פיטבול מעורב בריצ'בק, נולד בעזה לפני 4 שנים. הוא החל את חייו ככלב רחוב אבל מראהו המרשים העניק לו יתרון יחסי, כשהעיתונאים הזרים לקחו אותו תחת חסותם בתקופת 'עמוד ענן'.

 

הוגו וונדנברוק. מישהו מוכן לאמץ? (צילום: 'ירושלים אוהבת חיות' )
הוגו וונדנברוק. מישהו מוכן לאמץ? (צילום: 'ירושלים אוהבת חיות' )

 

הכלב הסתובב ברחובות, בין הריסות ומידי פעם זכה לליטוף ואולי לחטיף בקרבת המצלמות והמיקרופונים. עם סיום המבצע זוג עיתונאים ספרדים, שסיקר את הלחימה ברצועה, התאהב בו והצליח לחלץ אותו לישראל.

 

עד מהרה הוגו הפך לישראלי לכל דבר. זוג העיתונאים אימצו אותו ולמשך תקופה נראה היה שהוא זכה לחיים שמגיעים לו. אלא שאז, כך מספרים בעמותה, נולד לזוג תינוק והוא נמסר לזוג נוסף אצלם חיי תקופה מסוימת עד שגם הם החליטו להרחיב את המשפחה.

 

משם המשיך הוגו במסע התלאות שלו, כשעבר לשמור על מפעל, כשהוא קשור ומוגבל. מי שחילץ אותו משם הם אנשי עמותת "ירושלים אוהבת חיות", שם הוא נמצא בימים אלה, במטרה למצוא לו בית קבע.

 

"הוגו הוא חתיך אמיתי. כלב מחונך ואוהב", מספרת חדווה ונדנברוק, מנהלת העמותה. לדבריה, היא לא יכולה לחשוב על הוגו חוזר פעם נוספת לכלוב, עם סיומה הקרב ובא של האומנה בה הוא נמצא. "אין לי לב להחזיר אותו לשם", היא אומרת.  

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות