כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
דואר נא

הדואר ברוגוזין. 20 דקות כדי למצוא חניה צילום: צפריר אביוב
הדואר ברוגוזין. 20 דקות כדי למצוא חניה צילום: צפריר אביוב
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הדואר בא היום אבל קשה להאמין שתקבלו אותו

חזרה לתורים הארוכים: תושבים באשדוד נשלחו לאסוף חבילות בסניף הדואר שברחוב רוגוזין במקום בנקודות המסירה ברחבי העיר. שעות הפתיחה: 14:00-19:00 בלבד. הדואר: זה זמני

יאיר הרוש 
פורסם: 01.01.17, 10:29

האם דואר ישראל מבטל את נקודות המסירה בחנויות ובבתי הקפה ברחבי אשדוד ? לטענת תושבים בעיר, הם קיבלו לאחרונה מסרונים לפיהם עליהם לאסוף את חבילות הדואר שלהם מהסניף שברחוב רוגוזין ברובע א'.

 

 

השירות בנקודות המסירה הקל מאוד גם על אזרחים קשישים ונכים, שלא נאלצו להרחיק עד סניפי הדואר, העמוסים בדרך כלל (צילום: צפריר אביוב)
השירות בנקודות המסירה הקל מאוד גם על אזרחים קשישים ונכים, שלא נאלצו להרחיק עד סניפי הדואר, העמוסים בדרך כלל (צילום: צפריר אביוב)

 

לטענתם, נאמר להם על ידי נציגי נקודות המסירה כי הדואר העביר את כל חלוקת החבילות לסניף ברוגוזין, שכידוע ניצל רק לפני כשנה מסכנת סגירה. בחברת הדואר טוענים מנגד כי מדובר רק במעבר זמני וחלקי בשל ריבוי ההזמנות מהאינטרנט בחודשים שלפני סוף השנה האזרחית. התושבים, שמתורגלים כבר בפתרונות זמניים שהפכו לקבועים, סקפטים.

 

בשנים האחרונות חלה עלייה ברכישות באמצעות האינטרנט, מה שהביא לגידול בכמות החבילות שנשלחות ולצפיפות בסניפי הדואר. הפתרון שמצאה לכך חברת הדואר היה חלוקת החבילות במכולות ובחנויות שונות ששימשו כמרכז חלוקה. מדובר בסך הכול בסידור מאוד נוח לתושבים, מאחר שנקודות המסירה נמצאות ברובע המגורים שלהם ואין שם תורים ארוכים. התושב היה מקבל הודעת אסמס מהדואר על הגעת החבילה ועל נקודת המסירה

ממנה ניתן לאסוף אותה. השירות הקל מאוד גם על אזרחים קשישים ונכים, שלא נאלצו להרחיק עד סניפי הדואר, העמוסים בדרך כלל.

 

לאחרונה כאמור הופנו חלק מהתושבים לאסוף את החבילות מהסניף שברחוב רוגוזין. "לא האמנתי שאני צריכה לנסוע עד רובע א' כדי לקבל חבילה", אמרה תושבת רובע הסיטי. "בנקודת החלוקה שלנו אמרו לנו שהכול חוזר לסניפי הדואר". רחוב רוגוזין ברובע א' ידוע במצוקת החניה שלו, ולטענת תושבים שכבר נסעו לאסוף חבילות, מדובר בהרעה משמעותית בשירות. "הסתובבתי במשך 20 דקות עד שמצאתי חניה בא'", אמר תושב. בעיה נוספת היא שעות הפתיחה של הסניף ברוגוזין: בעוד שבמרכזי החלוקה ניתן לאסוף את החבילות במהלך רוב היום, שעות הפעילות של הדואר הן מהשעה 14:00 עד 19:00 בלבד.

 

מהדואר נמסר בתגובה: "אשדוד היא אחת הערים המובילות בישראל בהזמנת חבילות מחו"ל. כחלק מההיערכות לגידול במסירת החבילות בעיר פתחנו השנה באשדוד שישה מרכזי מסירת חבילות, בנוסף ל־15 יחידות דואר הקיימות בעיר. בשל גידול רב בכמות החבילות שהוזמנו בחודשי נובמבר-דצמבר, המאופיינים בשיא הזמנות מחו"ל, פתחנו מרכז מסירה זמני ברוגוזין 7, המופעל על ידי עובדי דואר. עם סיום תקופת השיא תישקל המשך הפעלתו של המקום, זאת בהתאם לצורך".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות