כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
לומדים בצאלים

הדמיית המתחם הדמיה: באדיבות עיריית אילת
הדמיית המתחם הדמיה: באדיבות עיריית אילת
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

מעון יום לילדי קהילת חב"ד נבנה בשכונת צאלים

המעון מיועד לקלוט פעוטות מגיל שלושה חודשים עד שלוש שנים מקרב ילדי קהילת חב"ד שמתגוררים בעיר. המתחם יכלול שלוש כיתות על שטח של כ־50 מ"ר כל אחת במבנה חד־קומתי

עזרא ארבלי 
פורסם: 29.12.16, 09:08

עיריית אילת באמצעות החברה הכלכלית (חכ"א) מתחילה בבניית מעון יום תלת־כיתתי נוסף בעיר, והפעם ברחוב האפון בשכונת צאלים. המעון, שייבנה במפלס אחד, מיועד לקלוט פעוטות מגיל שלושה חודשים עד שלוש שנים מקרב ילדי קהילת חב"ד שמתגוררים בעיר.

 

עוד באילת:

 

במכרז שפרסמה חכ"א זכתה חברת 'דנזיו בע"מ' שבנתה בעבר כמה מעונות יום דומים בכמה שכונות ברחבי העיר. האדריכל של הפרויקט הוא גבי מגן ממשרד 'יובבתים', שתכנן גם את אולמות הספורט החדשים בבתי הספר באילת ואת מעונות היום שנבנו ברובעים 9 ו־10 בשכונת שחמון.

 

כך צפוי להיראות מבנה מעון היום בשכונה (הדמיה: באדיבות עיריית אילת)
כך צפוי להיראות מבנה מעון היום בשכונה (הדמיה: באדיבות עיריית אילת)

 

המעון מוקם על שטח של כ־900 מ"ר ובהשקעה של ארבעה מיליון שקלים, ויכלול שלוש כיתות בגודל כ־50 מ"ר כל אחת במבנה חד־קומתי בגודל 470 מ"ר.

 

עקב האכילס של המעון הוא בעיית החנייה, שטרם באה על פתרונה. המעון ייבנה בתוך שכונת מגורים צפופה ובקרבת בתי מגורים חד או דו־קומתיים עם

חניות צמודות של הדיירים. בעניין זה נמסר מהעירייה כי "בסיור שנערך במקום הוצעו הפתרונות הבאים: הכשרת שביל מעבר חופשי על מנת לקשר בין האזור המזרחי למערבי בשכונה, בין משעול האפון לפטל. יועץ תנועה ייתן דעתו ויכין תכנית מוסדרת לחניות באזור. ישנה דרך משולבת בתכנית המיועדת לחנייה למוסד זה, וכן למעבר למגרשים במשעול אפון. בעירייה תיבחן אפשרות של הגדלת שטח החנייה על חשבון הגינה הגובלת למשעולים דרדר - אפון".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות