כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
עיר מובילה

משתזפות באילת צילום: יוסי דוס-סנטוס
משתזפות באילת צילום: יוסי דוס-סנטוס
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

ינואר-נובמבר 2016: מלונות אילת מובילים בשיעורי התפוסה

מנתונים שפירסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה ששיעור התפוסה במלונות אילת בחודש ינואר עד נובמבר 2016 היה הגבוה ביותר בארץ

עזרא ארבלי 
פורסם: 29.12.16, 08:28

שיעורי התפוסה במלונות אילת ממשיכים לעלות. מנתונים שפירסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה ששיעור התפוסה במלונות אילת היה בחודשים ינואר עד נובמבר 2016 כ־73%, שיעור התפוסה הגבוה ביותר בהשוואה לשאר ערי התיירות שנבדקו.

 

עוד בנגב:

 

בחודש נובמבר עמד שיעור התפוסה בבתי המלון באילת על כ־74%, עלייה בשיעור של כ־17% בהשוואה לחודש נובמבר 2015 שבו שיעור התפוסה היה כ־62%. רק במלונות תל־אביב ובשפת ים המלח נרשמו שיעורי תפוסה גבוהים יותר, והם עמדו על כ־83% בתל־אביב ועל כ־77% בים המלח.

 

חוף אילתי - תיירות פנים וחוץ (צילום: יוסי דוס-סנטוס)
חוף אילתי - תיירות פנים וחוץ (צילום: יוסי דוס-סנטוס)

 

בשאר ערי התיירות שיעורי התפוסה נעו בין כ־66% בטבריה לבין כ־70% בחיפה ובירושלים. שיעור התפוסה הכללי בבתי המלון בארץ היה בחודש נובמבר 70.7%.

 

התפוסה בחדרים במלונות בארץ בחודש ינואר עד נובמבר 2016 הייתה כ־63%, לעומת 62% באותה תקופה בשנה שעברה. תפוסת החדרים במחוזות השונים בחודשים אלה נעה בין 53% במחוז ירושלים ל־71% במחוז הדרום הכולל את אילת.

 

מספר הלינות במלונות התיירות ברחבי הארץ בעשרה החודשים הראשונים של שנת 2016 היה כ־20.5 מיליון לינות. 7.9 מיליון לינות היו של תיירים ו־12.6 מיליון לינות היו של ישראלים. לינת התיירים היו 38% מסך כל הלינות, נתונים דומים לאלה שנאספו באותה תקופה בשנה שעברה.

 

בסך הלינות (תיירים וישראלים) נרשמה עלייה בהשוואה לשנה שעברה. מספר לינות התיירים עלה בשיעור של 1.4%, ואילו מספר לינות הישראלים עלה בשיעור של שני אחוזים.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות