כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
חילופי האשמות

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

האישה לא תקבל את כתובתה כי היא ובעלה השתתפו במסיבות חילופי זוגות

בית הדין הרבני בחיפה פסק לאחרונה במסגרת תביעת גירושים כי חילופי זוגות הם בגידה לכל דבר, גם אם בוצעו בהסכמת שני הצדדים. לפיכך דחו דייני בית הדין הרבני את תביעת האישה לקבל את דמי כתובּתה

ליאור פרי 
פורסם: 29.12.16, 08:32

"ידיעות חיפה" חשף בעבר את תופעת חילופי הזוגות, תופעה שנפוצה בעיקר בשכונות האמידות בכרמל. במסגרת תופעה זו אנשים שמשועממים מחיי המין שלהם בוחרים בדרך של חילופי זוגות כדי להוסיף קצת עניין לחייהם. כעת מתברר שלפי בית הדין הרבני, חילופי זוגות הם בגידה לכל דבר, גם אם הם נעשים בהסכמת שני הצדדים.

 

עוד בחיפה:

 

הדבר נלמד מסיפורם של בני זוג אמידים מאוד שניהלו במשך יותר מ-25 שנה חיי משפחה לתפארת ואף גידלו ארבעה ילדים. כמעט במחשכים, בלי שאיש יידע, הם ניהלו במקביל לאורח החיים המשפחתי והממוסד גם אורח חיים פרוע וראוותני. במרכז אורח חיים זה עמדו חגיגות סקס, שכללו חילופי זוגות באופן תדיר, כמעט מדי שבוע ולעתים אף יותר מזה.

 

 

"נהגנו לעשות לא מעט דברים שהשתיקה יפה להם" - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
"נהגנו לעשות לא מעט דברים שהשתיקה יפה להם" - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

לפני מספר שבועות פנתה האישה לבית הדין הרבני בתביעה לגירושים, וביקשה לקבל את דמי כתובּתה בסך שלושה מיליון שקלים. זאת כיוון שלטענתה בעלה

בגד בה עם שורה ארוכה של נשים בנוכחותה. "בעלי בגד בי, והוא לא מכחיש. לכן אני מבקשת גט ופיצוי כפי שנקוב בכתובּה", טענה בכתב התביעה.

 

הבעל נדהם, לטענתו, מעזות המצח של רעייתו - והחליט לשים לכך סוף. בשלב זה הוא כבר לא יכול היה לשמור את מה שנחשב אצל בני הזוג כסוד כמוס, בעיקר מבני המשפחה הקרובה, שהביטו כל השנים בהתפעלות בחיי הנישואים המיוחדים של הזוג ואיש מהם לא שיער היכן הם מבלים בלילות סוערים.

 

"התחביב של האישה, שהפך לאובססיה, היה להשתתף במסיבות של חילופי זוגות", טוען עו"ד גדלי סולן, המייצג את הבעל. "היא עשתה הכל כדי להעשיר את חיי המין שלה ושל בעלה". הבעל הוסיף: "לעתים נפגשנו עם זוג אחד בדירה פרטית ולעתים עם מספר זוגות במסיבות מין כמעט המוניות, בבתים פרטיים ובווילות מפוארות ברחבי הארץ, שם נהגנו לשתות עד אובדן חושים ולעשות לא מעט דברים שהשתיקה יפה להם".

 

כמו שקורה פעמים רבות במסיבות מסוג זה, האישה שמה עינה על צעיר בן 28, ולימים נהגה להיפגש איתו ללא בעלה במסיבות של חילופי זוגות. הבעל לא הכחיש שבגד ברעייתו אולם טען כי גם היא בגדה בו ולכן אינה ראויה לדמי כתובּתה.

 

בית הדין הרבני דחה כאמור על הסף את תביעת האישה, וקבע כי חילופי זוגות הם כמו כל בגידה אחרת, גם אם מעשי האישה נעשו בהסכמת הבעל. לכן נכון לעכשיו, וכל עוד בית הדין הרבני הגדול בירושלים לא יתערב כערכאת ערעור, יש לראות בחילופי זוגות משום בגידה לכל דבר.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות