כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
יחסים במשבר

ניסה לחדש את הקשר עם האקסית צילום: shutterstock
ניסה לחדש את הקשר עם האקסית צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

משולש אזהרה: תקפה את האקסית של החבר

תושב אזור רחובות חידש את הקשר עם חברתו לשעבר, למורת רוחה של בת זוגו הנוכחית. מפגש מקרי בין השלושה ברחוב נגמר בתקיפה ובכתב אישום

אבי איצקוביץ' 
פורסם: 01.01.17, 10:32

תושבת אזור רחובות מצאה את עצמה מאוימת ומותקפת על ידי בת זוגו של החבר שלה לשעבר. הצעירה והחבר לשעבר תקפו את האישה בעת שנפגשו ברחוב. בשבוע שעבר הוגש נגדם כתב אישום.

 

עוד בשפלה:

אישום: הטרידה שוב ושוב את המלצר

 

לפני כשנתיים יצאה תושבת העיר בשנות ה־20 לחייה, עם גבר שהכירה. לאחר כמה חודשים החליטו השניים שהקשר ביניהם מיצה את עצמו וכל אחד המשיך

לדרכו.

בחצי השנה האחרונה החל הגבר במערכת יחסים עם אישה אחרת, אך למרות זאת המשיך לשלוח מדי פעם מסרים לבת זוגו לשעבר, בהם הוא ביקש לראותה או לשוחח עימה. לאחר חודשים של שליחת מסרים והפצרות מצידו של הגבר, החליטה האקסית להיענות לבקשותיו והתקשרה אליו כדי לדרוש בשלומו ולהבין מה יש לו לומר לה.

 

לרוע מזלה, מי שענתה לשיחת הטלפון הזו הייתה בת זוגו הנוכחית של הגבר, שמאוד לא אהבה את העובדה שהיא מתקשרת אליו. יתרה מכך, היא גם לא אהבה את העובדה שהיא עדיין שמורה אצלו בזיכרון של המכשיר הנייד ולא נמחקה באופן מיידי.

 

מאחר שבת הזוג הנוכחית לא ידעה על פנייתו של הגבר וסברה כי האקסית שלו היא זו שהחליטה לחדש את הקשר, היא איימה עליה שאם תעז להתקשר שוב היא תפגע בה באופן קשה.

 

רבו על הבחור באמצע הרחוב (צילום: shutterstock)
רבו על הבחור באמצע הרחוב (צילום: shutterstock)

 

בכך לא תמה הפרשה. על פי החשד, כאשר בת הזוג הנוכחית טיילה עם הגבר, פגשו השניים את האקסית במקרה. החברה הנוכחית ניגשה אל האקסית, דרשה ממנה לשמור מרחק ואף נתנה לה מכה בפניה כדי לחזק את המסר.

 

גם הגבר הצטרף לאיומים ודרש מהאקסית לחדול מההצקות. הוא אמר לה כי אם תתקשר אליו שוב הוא יפגע בה ולא יהיה אכפת לו להגיע למעצר.

 

האקסית הפגועה והמפוחדת התלוננה בתחנת המשטרה והשניים עוכבו לחקירה שבסיומה נעצרו. בשבוע שעבר הוגש נגד הגבר ובת זוגו כתב אישום על איומים ותקיפה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות