כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
האשמות הדדיות

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

גבר מהקריות: לא מוכן לשלם לאשתי את כתובתה כי ניהלה רומן עם אישה אחרת

בעוד האישה אומרת כי בעלה לחש על אוזנה איומים כמו "רק אלוהים יודע מה אני מסוגל לעשות לך", הבעל טוען שאשתו בגדה בו עם אישה אחרת ואף הודתה בכך

ליאור פרי 
פורסם: 26.12.16, 08:51

"אני אוהב אותך ורק המוות יפריד בינינו". כך נהג הבעל ללחוש לרעייתו וזו החליטה בתגובה לעזוב את הבית בטענה כי היא חוששת לחייה. תחילתו של הסיפור לפני מספר חודשים, כאשר יחסי בני הזוג, המתגוררים עם שני ילדיהם באזור הקריות, עלו על שרטון.

 

 

לטענת האישה, עוד לפני "הלחישות המאיימות" היא חששה מבעלה האלים ופנתה לבית המשפט בבקשה לקבל צו הרחקה. בית המשפט ראה את התנהגות הבעל, שהייתה אלימה בעיקר מילולית, כבעייתית - והרחיקוֹ ל-90 יום. בתום התקופה, בעצת פרקליטתו, עו"ד שרין סולן, שב הבעל לביתם. בשלב זה הוא ניסה לשמור על איפוק, ולדבריו הרעיף על רעייתו הרבה אהבה כדי להגשים את מטרת שלום הבית.

 

האשים את אשתו שבגדה בו עם אישה - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
האשים את אשתו שבגדה בו עם אישה - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

האישה, לעומת זאת, טענה שוב כי היא חוששת לחייה. בשלב מסוים כדי להגן על עצמה היא גילתה לבעלה כי הבית כולו מרושת במערכת האזנות והקלטות.

בתגובה, לטענת עו"ד סולן, דיבר הבעל בלחש ובין היתר הרעיף עליה משפטי אהבה. לדברי האישה, בעלה היה חוזר על משפטים מאיימים בלחש: "אני אוהב אותך עד מוות" או "רק אלוהים יודע מה אני מסוגל לעשות לך". "זה הכניס אותי להתקפי חרדה", טוענת האישה.

 

לפני כשבועיים החליטה האישה לא להמתין יותר ועזבה את הבית. לטענתה, בעלה אובססיבי כלפיה, והיא חוששת שהוא יפגע בה. עו"ד סולן טענה לעומת זאת כי האישה הודתה שהיא מקיימת יחסים עם אישה אחרת לאחר שנתפסה, ומאז בעלה מקנא לה ודואג שלא תבגוד בו שנית. "אם הבית מרושת בהקלטות ובהאזנות אפשר למצוא את ההודאה הזו של האישה באחת ההקלטות", טוען הבעל.

 

כעת מחכים בני הזוג להחלטת בית הדין הרבני, שם טען הבעל כי אשתו הפכה לדו-מינית, ולכן אינה ראויה לדמי כתובּתה, ואילו בבית המשפט לענייני משפחה מחכים בני הזוג להחלטה בנוגע ל"לחישות המאיימות" של הבעל.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות