כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מכה אפורה

אילוסטרציה צילום: ShutterStock
אילוסטרציה צילום: ShutterStock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

נער אילתי נפצע כשנפל מסקייטבורד, ויפוצה

הסכם פשרה שהוגש בין תושב העיר לחברת ביטוח קובע שהוא יקבל פיצוי בסך 120,000 שקל בשל פציעה ממנה הוא סובל לאחר שנפל מסקייטבורד במהלך גלישה במתנ"ס קולייר

עזרא ארבלי 
פורסם: 22.12.16, 08:31

תושב אילת שנפצע לאחר שנפל מסקייטבורד במהלך גלישה במתחם גלישה במתנ"ס 'קולייר', יקבל פיצוי בסך 120,000 שקלים מחברת הביטוח 'מגדל'. זאת במסגרת הסכם פשרה שהושג בין הצדדים.

 

עוד בנגב:

 

הצעיר, כיום בן 22, הגיש תביעה בבית משפט השלום בהרצליה נגד החברה למתנ"סים וחברת הביטוח 'מגדל', ודרש פיצוי בסך 280 אלף שקלים בגין נזקי גוף בעקבות פעילות שקיים במתנ"ס 'קולייר'.

 

בכתב התביעה שהוגש באמצעות עו"ד אייל פייפר נטען כי התובע היה בן 15 כאשר הגיע למתנ"ס 'קולייר' כדי להחליק במתחם הסקייטבורד במקום. במהלך הגלישה הוא עלה לרמפה, נפל ונפגע בצורה קשה בקרסול שמאל.

 

קרוסולו גובס לתקופה - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
קרוסולו גובס לתקופה - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

בעקבות הפגיעה פונה הפצוע לבית החולים לקבלת טיפול, וקרסולו גובס לזמן ארוך. כחודש אחרי הפציעה הוא עבר ניתוח וקיבוע של הקרסול.

 

בכתב התביעה נטען שכשלוש שנים אחרי שעשה פעילות שיקום וטיפולים אורטופדיים, עבר התובע ניתוח נוסף לצורך הסרת בורג שבלט מקרסולו. במשך תקופה זו היה מגיע הצעיר לבית הספר כשהוא נעזר בכיסא גלגלים ובקביים לצורך ניידות.

 

בכתב התביעה נטען כי מאז התאונה ועד היום סובל התובע מכאבים, הגבלות בתנועת הקרסול ומנפיחות קבועה והוא מתקשה בהליכה או בעמידה לזמן ממושך. לדבריו, התאונה גרמה לו גם לנזקים נפשיים והוא אובחן על ידי מומחה שקבע שהוא סובל מנכות פיזית ונפשית.

 

התובע טוען כי האחריות לתאונה המצערת היא של החברה למתנ"סים ושל חברת הביטוח, שלא נקטו באמצעי בטיחות מספיקים, לא דאגו לפקח על המתחם, לא הדריכו אותו כיצד להתחיל בגלישה נכונה ולא העסיקו מדריכים מוסמכים.

 

החברה למתנסי"ם וחברת הביטוח טענו מנגד, כי היה מדובר בהסתכנות מרצון של התובע, ולכן אין הן אחראיות לאירוע.

 

בטרם נדונה התביעה בפני שופט, הגיעו הצדדים להסכם פשרה מחייב. במסגרת ההסכם חברת הביטוח הודיעה שהיא מוכנה לשלם לצעיר פיצוי חד־פעמי בסך 120,000 שקלים כמחווה של רצון טוב ומבלי להכיר באחריות למקרה.

 

עו"ד פייפר אמר לאחר הסכם הפשרה כי זהו מקרה חריג של פציעה קלה יחסית, אבל כיוון שהמתנ"ס העסיק שומר באותה עת וגבה דמי כניסה למתחם, הוא האחראי לתאונה וחייב לשאת באחריות הזו.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות