כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מרכז בגין

העבודות ליד המרכז המסחרי צילום: עריית מודיעין
העבודות ליד המרכז המסחרי צילום: עריית מודיעין
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בא לשכונה מרכז חדש: בקרוב יפתח המרכז המסחרי החדש ברחוב מנחם בגין

החלו עבודות פיתוח התשתיות סביב המרכז המסחרי החדש ברחוב מנחם בגין לקראת תחילת פעילותו בשבועות הקרובים. אלה ישולבו עם העבודות להשלמת שביל האופניים בחלקו הצפוני של הרחוב

רותי בוסידן 
פורסם: 20.12.16, 11:15

העבודות להקמת המרכז המסחרי החדש ברחוב מנחם בגין במודיעין , שעל פי התכנון ייפתח בעוד מספר שבועות, עומדות לקראת סיום. כחלק מההכנות לקראת תחילת פעילותו, החלה העירייה בביצוע עבודות הפיתוח מסביב למרכז. העבודות יכללו הקמת מדרכות, התקנת תאורה ציבורית וביצוע עבודות גינון ונוף בשטחים הציבוריים שיקיפו את המרכז.

 

 

העבודות יכללו הקמת מדרכות, התקנת תאורה ציבורית וביצוע עבודות גינון ונוף בשטחים הציבוריים שיקיפו את המרכז (צילום: עריית מודיעין )
העבודות יכללו הקמת מדרכות, התקנת תאורה ציבורית וביצוע עבודות גינון ונוף בשטחים הציבוריים שיקיפו את המרכז (צילום: עריית מודיעין )

 

עבודות אלה ישולבו עם העבודות להשלמת שביל האופניים שבחלקו הצפוני של שדרות מנחם בגין. כך, בסיום עבודות אלה, יהיה רצף מלא של שבילי האופניים, שמחברים בין שדרות החשמונאים, ומשם עד ליציאה מהעיר דרך כביש 3 הארצי, ובין שדרות

יאיר פרג, שבימים אלה אמורות להתחיל העבודות להכשרת מסלול האופניים שיוביל עד לכביש 443. מהלך זה ירחיב את מערך שבילי האופניים המקשר בין שכונות העיר לפארקים ולשטחים הפתוחים והיערות.

 

בנוסף, בצמוד למרכז יוקמו שני מעגלי תנועה, במפגשים של שדרות החשמונאים עם רחוב אסתר המלכה. כך, לכשייפתח המרכז המסחרי ותגדל תנועת הולכי הרגל וכלי הרכב באזור, באמצעות מעגלי תנועה אלה תמותן התנועה, תובהר ההבנה למי יש את זכות הקדימה ותשופר בטיחות משתמשי הדרך.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות