כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מוצפים

נבנה רק בנים האחרונות
נבנה רק בנים האחרונות 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הורי בית ספר 'קשת' חוששים מהצפה נוספת

בית ספר 'קשת' ברמלה הוצף בגשמים האחרונים. ההורים טוענים כי התריעו, אך ללא הועיל וכעת חוששים ממה שעלול לקרות בסערה הצפויה. העירייה: שינוי במבנה מחייב אישור אדריכל משרד החינוך

שי אלבלינג 
פורסם: 13.12.16, 08:21

הורים לילדים הלומדים בבית ספר 'קשת' ברמלה, טוענים שלאחר שבקשותיהם לטיפול בליקויים בשטח בית הספר לא נענו, הוצף בית הספר בסוף השבוע שעבר בשל הגשמים שפקדו את האיזור.

 

עוד בשפלה:

תביעה: בעל האולם הרס את החופה

 

בית הספר היסודי, הממוקם בשכונת קריית האומנים, נבנה בשנים האחרונות, ולדברי ההורים טרם הוקמו בו סככות ומחסות עבור הילדים.

 

ביום שישי שעבר, עם בוא הגשמים, הוצפו חלקים גדולים מרחבת הכניסה והמסדרונות, דבר שאילץ את הילדים להישאר בכיתות. הורים רבים הוזעקו למקום ולקחו את ילדיהם הביתה, עוד בטרם הסתיים יום הלימודים. במקביל, הגיעו לשטח צוותים של העירייה, אולם לטענת ההורים, הבעיה לא נפתרה.

 

הצפה בגשם האחרון. מה יקרה השבוע?
הצפה בגשם האחרון. מה יקרה השבוע?

 

"יש בשטח המבנה חללים פתוחים שמחוברים למבואות ולמסדרונות, והכל הופך לנחל אחד גדול ברגע שיש גשם", אומרת אם לתלמיד בכיתה ב' בבית הספר.

 

לטענת ההורים, כבר בשנה שעברה הם הסבו את תשומת לב אנשי העירייה לבעיות האפשריות בשל המרחבים הפתוחים בשטח בית הספר "בנוסף, בכל החצר אין

מקומות מקורים, וככה יוצא שבימים גשומים התלמידים והמורים נצורים בכיתות", אומר אב לתלמידה בכיתה ד' בבית הספר.

 

ההצפות שנגרמו בעקבות גל הגשם האחרון, הביאו את ההורים לפנות שוב לעירייה, אולם לטענתם הם לא קיבלו מענה מספק. "לשלוח אותנו למשרד החינוך זה מצחיק, וברגע שיש ילדים שעלולים להיפגע מהחלקה, על העירייה לטפל בנושא, ורק אחר כך להתחשבן עם אחרים", אומרים ההורים שחוששים ממה שעלול לקרות בסערה הצפויה השבוע.

 

מעיריית רמלה נמסר בתגובה: "בבדיקה שהתבצעה מתחוור, כי לא היו הצפות בבית הספר, למעט רטיבות בחללים החשופים שבין הבניינים. בית הספר נבנה בהתאם לתכנון ואישור משרד החינוך. בבית הספר לא קיימת בעיה של ניקוזים. כפי שהובא לידיעת ההורים, לצורך כיסוי החללים החשופים נדרשת בנייתה של פרגולה שעלותה כ־400 אלף שקל. כל שינוי בעיצוב בית ספר מחייב מתן הסכמה בכתב של האדריכל המתכנן. כל נושא של קירוי בבית הספר ייבדק על ידי אדריכל משרד החינוך".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות