כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מיומנה של פמיניסטית

אורלי (אילוסטרציה) צילום: shutterstock
אורלי (אילוסטרציה) צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בעיניים של אורלי: יש לי כבוד

בת דודתי המחוזרת נפגעה מגבר שעזב אותה אחרי מספר חודשי קשר, מיד אחרי שנכנסה איתו למיטה

אורלי 
פורסם: 19.12.16, 08:44

"כל הגברים זבל, אני שונאת אותם. אני מעדיפה להישאר רווקה עד סוף ימי ולא לראות את הפרצוף שלהם". כך אמרה בת דודתי רונית, שבדרך כלל מצדיעה למין הגברי, כיוון שהיא מחוזרת על ידו 24/7.

 

"מה קרה? שמו לגברת ברז?", שאלתי בחיוך, שלא היה במקום.

 

"זה בכלל לא מצחיק", השיבה בכעס, "אם לך היו עושים את זה, לא היית מראה את הפרצוף שלך מחוץ לבית לפחות חודש".

 

לרגע פניי הרצינו והרגשתי בנימת קולה בכאב חד. הבנתי שהיא עברה חוויה לא קלה, ואפילו חששתי לשמוע מה קרה לה, אבל היא המשיכה לדבר כנראה על

מנת לשחרר מעט מהמועקה שחנקה אותה. "יצאתי עם ליאם במשך ארבעה חודשים וחצי. היה לנו כיף ביחד. האהבה שלנו נגעה בשמים, דיברנו על חתונה, ילדים, על ירח דבש באירופה. הכול היה מתוקתק, ותאמיני או לא, למרות הקשר הרציני שיגעתי אותו. הוא נגע בי בכל מקום אפשרי בגוף, אבל לא שכבתי איתו. הייתי ישנה אצלו במיטה ופשוט לא התמסרתי. ברור שגם אני התעניתי. בכל זאת אני בחורה עם רגשות וטמפרטורת הגוף שלי נוסקת, אבל רציתי לשמור כמה שיותר על הכבוד שלי".

 

 

"בסוף זה קרה", היא המשיכה לספר, "כי הרגשתי שליאם חושב שמשהו לא בסדר איתי ואולי יש בי איזה מום. מה שכן, היה לי טוב. מה-זה טוב, גם הוא נהנה כפי שלא נהנה מימיו, כך לפחות הוא התוודה אחר כך בפניי, וגם הרגשתי את זה עליו. אבל מאותו יום הרגשתי איך היחס שלו משתנה אליי. נכון, על הבוקר הוא אמר לי 'בוקר טוב, מתוקה', אבל העביר את זה בהודעה בוואטסאפ, ולא ביזבז עליי שיחת טלפון. בצהריים הוא שכח להתקשר ולשאול מה נעשה בערב ובערב אני יזמתי פגישה, והוא הכיל אותי מחוסר ברירה".

 

"הבן-אדם השתנה ב-360 מעלות", היא זעמה. "לא האמנתי, נדפק לו השכל. בהתחלה חשבתי שלא היה לו טוב איתי באותו ערב, אבל אחר כך הבנתי מידידה משותפת שלנו, שככה הוא מתנהג עם כל אחת שהוא יוצא איתה. ברגע שהוא משיג את המטרה, הוא מתחיל לנסות ולכבוש יעד אחר ובפני החברים שלו הוא מצהיר, שלא יתחתן לפני גיל 50".

 

הקשבתי לה והבנתי למה היא לא רוצה לצאת יותר עם אף גבר. זה יעבור לה עם הזמן, אבל למה אתם עושים לנו את זה?

 

מאבדת את הראש

כשאנחנו אוחזים יד ביד, סמי ליווה אותי עד לפתח ביתי, ושם נעמדנו, כמו שני ילדים אבודים וכשהאור כבה, הרגשתי איך ריח האפטרשייב שלו מתקרב אליי, עד שלפתע שפתיו נגעו בשפתיי והתנשקנו. כן, שוב איבדתי את הראש. עצמתי עיניים וברחתי לעולם שכולו טוב.

 

לא רציתי לחזור למציאות ולאי ודאות שרדפה אותי בתקופה האחרונה, כשאבא של אורי, חברי לשעבר, חלה. חברי לשעבר, אמרתי? אני לא מאמינה. הוא אפילו הציע לי נישואין, קנה לי טבעת. ואני, אני לא הצלחתי להחזיק יותר מעמד עם הכאב והקושי של אבא שלו החולה. מה שבטוח, שאם יזדקק לי תמיד אהיה לצידו, כך הבטחתי לו, וכך יהיה.

 

המשכנו להתנשק כשהדקות נמשכות כנצח, עד שלאט לאט פנינו התרחקו, עינינו השתלבו ואני לקחתי אוויר, חייכתי מעט ושתקתי.

 

"לא בא לי להיפרד ממך", אמר לי לפתע, כשהוא חותך את השתיקה שבינינו, "אני חושב שהתאהבתי".

 

אני שתקתי. לא יכולתי להגיד "גם אני", כי עדיין לא הרגשתי מאוהבת.

 

סמי ליטף את פניי, אני השפלתי מבט לכמה שניות, אחר כך הרמתי את הראש, לחצתי על מפסק החשמל, הדלקתי את האור של המדרגות וחזרתי לעצמי. מיד אחר כך פתחתי את דלת הבית שלי, אמרתי לו: "ביי, נתראה מחר", והתגנבתי אל תוך ביתי.

 

אמא כבר ישנה ואני האמת ממש לא הייתי עייפה, כי סמי מילא אותי באנרגיות חיוביות שנתנו לי כוח לחייך, לצחוק לרקוד ולהשתולל. אבל השעה היתה מאוחרת, וידעתי שאם לא אלך לישון, אקום הפוכה וישתבש לי כל היום.

 

התקלחתי, שמתי עלי את הפיג'מה הוורודה ונכנסתי לחדר שלי. נזרקתי על המיטה ומיד נרדמתי עד הבוקר.

 

האמת, לא שמעתי את צלצול השעון המעורר, ולמזלי אמא העירה אותי. למרות האיחור, התפנקתי עוד מספר דקות במיטה, כשאמא יושבת לידי מלטפת את שערותיי ומצפה לשמוע איך ביליתי אתמול.

 

סיפרתי לה על סמי והיא נראתה די מאושרת, למרות שציינתי מספר פעמים שאני לא מרגישה אליו כלום.

 

"תלמדי מאמא שלך", אמרה בחיוך, "תבשיל שמתבשל על אש קטנה, יוצא טעים יותר".

 

"מקווה", השבתי בלחש, כשאני אוספת את עצמי, קמה מהמיטה ומתחילה יום חדש.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות