כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
כנענים באמריקה

פתרון לכלבים הנטושים
פתרון לכלבים הנטושים 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

לכלבים הנטושים מרמלה נמצא בית בארה"ב

11 כלבים נטושים מזן כנעני, שישה מהם מרמלה, הוטסו לארצות הברית לאימוץ לאחר שלא נמצאו להם בתים בארץ

שי אלבלינג  
פורסם: 12.12.16, 08:34

במסגרת מבצע יוצא דופן זכו שישה כלבים שהיו בטיפול המחלקה הווטרינרית של עיריית רמלה לטוס לארצות הברית, שם אומצו על ידי משפחות, וכל זאת בשיתוף פעולה של העירייה, המחלקה הווטרינרית ועמותת Wings of rescue Israel.

 

עוד בשפלה:

מתנדבים הצילו גור חתולים מהתעללות

 

מדובר בכלבים ששהו תקופה ארוכה במחלקה הווטרינרית, חלקם אף כמה שנים, לאחר שסבלו מהתעללות ולא הצליחו למצוא בארץ בית שיקלוט אותם.

 

מי שבמידה רבה עומדת מאחורי הפרויקט היא הווטרינרית העירונית, ד"ר רויטל אורבך, שהיא זו שיצרה את הקשר עם העמותה העוסקת באימוץ בעלי חיים בכל רחבי העולם.

 

תפסו אמריקה. הכלבים בארצם החדשה
תפסו אמריקה. הכלבים בארצם החדשה

 

"אנחנו מתמודדים ברמלה עם תופעה של לא מעט כלבים משוטטים, חלקם במצב לא טוב, מוזנחים ופצועים, ואנחנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לעזור להם",

מספרת ד"ר אורבך. "כלבים שנמצאים במצב רע וזקוקים לטיפול פיזי והשגחה צמודה מטופלים במחלקה שלנו, ואחרים מועברים למשמורת בכלביות בלוד או בראשון לציון, שם הם שוהים עד שנמצא להם בית חם".

 

הרעיון להטיס כלבים לאימוץ בחו"ל עלה לאחר שבשנה החולפת הגיעו למחלקה הווטרינרית עשרות כלבים מזן כנעני, שהוא זן גדול במיוחד, ובשל סיבה זו, וגם מכיוון שחלקם היו בגיל מתקדם יחסית, היה קשה למצוא להם בית מאמץ.

 

"העמותה עוסקת באימוץ והעברה של כלבים מזנים גדולים, והכלבים הכנענים עונים לקריטריון זה", מסבירה ד"ר אורבך. "לשמחתנו הסכימו אנשי העמותה לפנייה שלנו והתחלנו בשיתוף פעולה מבורך".

 

חיבור זה בין העירייה לעמותה הביא ביום שני שעבר להטסתם של 11 כלבים מישראל לארצות הברית, שישה מתוכם שהו בחודשים האחרונים במחלקה הווטרינרית ברמלה.

לקראת סוף השבוע שעבר, בעיצומו של מסע מפרך שנמשך 48 שעות, הגיעו הכלבים למדינת אורגון, שם נקלטו על ידי אנשי העמותה הפעילים במקום, וכמה שעות לאחר מכן קיבלו אנשי המחלקה הווטרינרית תמונות שלהם.

 

"אנחנו מאוד שמחים שהכלבים שלנו הגיעו לשם ומקווים שיהיה להם טוב", אומרת ד"ר אורבך. "חשוב להגביר את המודעות לאימוץ בעלי חיים, כלבים וחתולים, ולהעלות את המודעות לאהבת בעלי חיים".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות