כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מכתב תלונה

"המוקדנית פעלה לא באופן המצופה מתורן מד"א" צילום: ירון ברנר
"המוקדנית פעלה לא באופן המצופה מתורן מד"א" צילום: ירון ברנר
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

תלונה: במד"א סירבו לשלוח אמבולנס לנהריה

תושב נהריה שראה כיצד אדם מבוגר התהפך עם הקלנועית שלו בטיילת נהריה, טוען כי המוקדנית סירבה לשלוח סיוע ותיחקרה אותו בדרך מקוממת. מד"א: "הפקנו את הלקחים המתבקשים ופעלנו על מנת למנוע הישנות המצב"

אדי גל 
פורסם: 11.12.16, 10:37

תושב נהריה חשף השבוע בפייסבוק כי מד"א סירב לשלוח אמבולנס לקשיש שהתהפך עם הקלנועית שלו. במד"א מבטיחים בתגובה לשפר את השירות, במטרה למנוע אירועים דומים.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

"לאזרח נשלחה באופן אישי תשובה רשמית". אמבולנס מד"א (צילום: הרצל יוסף)
"לאזרח נשלחה באופן אישי תשובה רשמית". אמבולנס מד"א (צילום: הרצל יוסף)
 

 

במכתב תלונה חריף ששלח המתלונן למד"א נכתב כי לפני כחודש, בשבת בצהריים, הוא ראה כיצד קולנועית התהפכה בטיילת בנהריה: " ראיתי אדם מבוגר

שהתהפך מקולנועית כשהוא שוכב על הכביש, מדמם ולא מסוגל לקום, כשהקולנועית החשמלית שלו מונחת עליו.

 

"התקשרתי למוקד 101. המוקדנית שענתה לי ביקשה פרטים לגבי שם הרחוב. אמרתי לה שזה בטיילת בנהריה, בחוף סוקולוב, ליד סוכת המציל, אבל היא התעקשה לקבל את שם הרחוב. נתתי לה את שם הרחוב הקרוב ביותר, אך זה לא נגמר בכך. כעת היא התעקשה לדעת על איזה סוג של כיסא חשמלי אותו אדם נסע. כאן כבר התרגזתי ואמרתי: 'למה זה משנה? תשלחי כבר אמבולנס'. היא לא שלחה אמבולנס, וכעבור כמה דקות באו אנשים נוספים ועזרו לו לקום, כשהוא מדמם".

 

במכתב, ששלח למנכ"ל מד"א, אלי בין, דרש המתלונן לנקוט בצעדים חמורים נגד המוקדנית. לטענתו, למרות שחלפו מספר שבועות מרגע ששלח את התלונה, הוא לא זכה לכל מענה.

 

ממד"א נמסר: "מגן דוד אדום הינו אירגון ההצלה הלאומי של ישראל, אשר מורכב מההון האנושי האיכותי ביותר, שנבחר בקפידה ובדקדקנות. לאזרח נשלחה באופן אישי תשובה רשמית מלשכת מנכ"ל מד"א, וזאת לאחר בדיקת האירוע לעומקו על ידי מפקח המוקדים הארצי של האירגון. במכתב פורטו ממצאי הבדיקה, לפיהם המוקדנית פעלה לא באופן המצופה מתורן מד"א, שנדרש לרמת השירות המחמירה ביותר בהתאם לנוהלי האירגון. מד"א הפיק את הלקחים המתבקשים ופעל על מנת למנוע הישנות המצב".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות