כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בלתי נלאה

אבירם דהרי. תובע ותובע צילום: שי לוי
אבירם דהרי. תובע ותובע צילום: שי לוי
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אבירם דהרי, ראש עיריית קרית גת, הגיש קובלנה פלילית נגד חבר מועצה

לפני כעשרה חודשים התריע ראש עיריית קרית גת בישיבת המועצה כי יגיש תביעת לשון הרע נגד יקיר שינדלר על פרסום כוזב בפייסבוק. ואכן לאחרונה הוא הגיש קובלנה פלילית נגד שינדלר ואחיו בטענה כי פגעו בשמו הטוב כשפרסמו שרכש לאשתו ג'יפ "מכספי הארנונה של התושבים"

שי לוי 
פורסם: 11.12.16, 08:50

ראש עיריית קרית גת, אבירם דהרי, הגיש השבוע קובלנה פלילית באופן אישי נגד חבר המועצה יקיר שינדלר ואחיו עו"ד רועי שינדלר, בגין לשון הרע לכאורה. בקובלנה מתייחס דהרי לפוסט בפייסבוק שפרסם שינדלר בו נכתב כי הג'יפ של אשתו של דהרי, יעל, נקנה "מכספי הארנונה של התושבים". בכך, טוען דהרי, נפגע שמו הטוב.

 

עוד בדרום:

 

את הקובלנה הגיש דהרי לבית משפט השלום בבאר שבע. קובלנה פלילית היא האפשרות המשפטית שעומדת בפני אדם פרטי לטעון לעברות פליליות נגד אדם אחר, בניגוד לכתב אישום פלילי, אותו רק המדינה יכולה להגיש. בעוד שבתביעה אזרחית העונש שיכול בית המשפט להשית על הנתבע הוא כספי או סנקציה מסוימת, במקרה של הגשת קובלנה פלילית העונש יכול להיות מאסר, מאסר על תנאי או עבודות שירות.

 

 

 

בקובלנה טען דהרי כי לפני כשנה פרסם שינדלר בדף הפייסבוק שלו כי הוא רכש "מכספי הארנונה של תושבי העיר, ג'יפ נוצץ, יקר ומנקר עיניים, וזאת בעת שאחוז גדול מהתושבים כורעים תחת הנטל". דהרי טוען כי מדובר בידיעה כוזבת לכאורה וכי שינדלר פרסם אותה בעקבות פיטוריו מתפקידו כממונה על הנוער והצעירים בעירייה.

 

הוא צירף לקובלנה את אחיו, עו"ד רועי שינדלר, שפרסם תגובה לפוסט בה כתב, בין היתר: "אין ספק שמדובר ברכב יוקרה, בטח לראש עירייה שלא מצליח

לגייס 30 אלף שקלים לתשלום מלגות שהובטחו לסטודנטים".

 

בישיבת המועצה שנערכה בפברואר השנה התעמת דהרי עם שינדלר. "תענה כמו גבר, כמו למשל עם הג'יפ של אשתי שאמרת שהיא נוסעת עם רכב של העירייה. מה, לא קיבלת שום מכתב?", שאל דהרי כשהוא רומז לאיום בתביעה. "אתה תלמד לאט-לאט שכל הכפשה שלך אתה תקבל בהתחלה מכתב (התראה - ש.ל), כי אנחנו אוהבים אותך, ובפעם השנייה מכתב (תביעה - ש.ל). אני יכול לתבוע אותך על הרכב. רק תגיד אם אתה רוצה ותקבל מכתב". שינדלר השיב לו: "וואו, הפחדת אותי".

 

בהמשך אותה ישיבה אמר דהרי: "יש כאלה שאני לא תובע אותם כי גם אם הם חייבים כסף הם משלמים 20 אגורות לחודש, אז למה שאתבע אותם. אבל יש כאלה שמשלמים, אז נתבע".

 

בהמשך הוסיף: "תקבל לשון הרע, אבל בכיף כזה". דהרי הבטיח וקיים, ובשבוע שעבר הגיע לידיהם של האחים שינדלר כתב הקובלנה.

 

יקיר שינדלר מסר בתגובה: "ההליכים המשפטיים שמנהל ראש העירייה נגדי ונגד אחרים על חשבון הזמן בו הוא אמור לנהל את העיר, נועדו להסטת השיח והסחת הדעת".

 

עו"ד רועי שינדלר מסר בתגובה: "לא מפתיע שדהרי ממשיך ומחבל בעבודת האופוזיציה שהיא נשמת אפה של הדמוקרטיה. התביעות הסדרתיות המוגשות על ידו לא יוצרות הרתעה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות