כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
גל השריפות

שני מטוסים פיזרו חומר מעכב בעירה. שריפה שהוצתה בגליל המערבי
שני מטוסים פיזרו חומר מעכב בעירה. שריפה שהוצתה בגליל המערבי 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אישום: נערים מהכפר ג'דיידה-מכר הציתו חורשה

ביום ראשון שעבר, בעיצומו של גל השריפות, נתפסו שישה קטינים כבני 17, תושבי ג'דיידה-מכר, בעת שנמלטו מחורשה שעלתה באש. הסניגור: "התמונה לא ברורה"

יפה ברנס  
פורסם: 08.12.16, 08:12

לבית המשפט המחוזי לנוער בעכו הוגש ביום חמישי שעבר כתב אישום חמור נגד שני נערים כבני 17 מג'דיידה-מכר. לשניים מיוחס ניסיון הצתה של חורשת אחיהוד ביום ראשון שעבר. האירוע התרחש בעיצומו של גל השריפות, לפני שבועיים. ערנות של בלשי משטרה איפשרה כיבוי מהיר של האש, לפני שהפכה לדליקת ענק.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

בקשה למעצר עד לתום ההליכים. שריפה שהוצתה בגליל המערבי
בקשה למעצר עד לתום ההליכים. שריפה שהוצתה בגליל המערבי

 

צוות בילוש של המשטרה קיים סיורי תצפית ומארבים בגזרה הכפרית של תחנת עכו. ב-27 בנובמבר, בסמוך לשעה 16:30, הבחין הצוות באש שיצאה מיער אחיהוד,

ליד צומת יאסיף. הבלשים זיהו גם רכב שיצא משביל הכורכר המגיע מהאזור שבו פרצה האש. הם מיהרו לעצור את הרכב, ובו שישה קטינים כבני 17, תושבי ג'דיידה-מכר.

 

ארבעה לוחמי אש ושתי כבאיות מתחנת הכיבוי בג'וליס, בפיקודו של רס"ר נסים פרטוש, הגיעו למקום, ובמקביל חגו באוויר שני מטוסים שפיזרו חומר מעכב בעירה. האש כובתה במהירות, בטרם הספיקה להתפשט. רשף הרצל אהרון, חוקר דליקות מטעם הרשות לכבאות, קבע כי האש פרצה כתוצאה מהצתה.

 

בשבוע שעבר נשלחו ארבעה מתוך ששת העצורים למעצר בית, והוחלט להגיש כתב אישום נגד השניים האחרים באמצעות עו"ד מוחמד מולא. בכתב האישום נטען, כי במטרה להצית שריפה בעיצומו של גל הדליקות, הדליקו שני הנאשמים גפרורים והשליכו אותם לעבר ערימות של עלים וענפים יבשים. כתוצאה מכך נדלקה אש אשר התפשטה וכילתה 15 עצים בשטח של כ-80 מ"ר. כתב האישום מייחס לנאשמים גרימת נזק בשווי של 12 אלף שקל. הפרקליטות ביקשת מבית המשפט להורות על מעצר השניים עד לתום ההליכים.

 

פרקליטו של אחד הנאשמים, עו"ד ויאסם עראף: "בשלב הזה התמונה לא ברורה. ביקשנו לקבל החומרים וללמוד אותם. לאחר שנלמד, נוכל להגיב על כתב האישום".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות