כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
צמד חמד

אילוסטרציה צילום: Index Open
אילוסטרציה צילום: Index Open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בין לקוחותיו של קב"ט במלון באילת שסחר בסמים: פקידת הקבלה

קב"ט באחד המלונות בעיר הודה כי מכר סמים במשך תקופה לפקידת הקבלה. עיסוקו הסודי נחשף לאחר שהכניס בטעות סמים לתיק של עובדת אחרת במקום לזה של הפקידה

ארצי חלפון 
פורסם: 11.12.16, 08:50

קב"ט באחד מבתי המלון באילת שסחר בסמים נתפס לאחר שהניח את "הסחורה" שהוזמנה ממנו בתיק הלא נכון. בעלת התיק שגילתה את הסמים הזעיקה את הקב"ט הראשי של המלון, שהסגיר למשטרה את המעורבים.

 

עוד בנגב:

 

צעיר בן 24 מהצפון שעבד כקב"ט באחד מבתי המלון בעיר התגלה כמי שיש לו מקור הכנסה נוסף: מכירת סמים. בין לקוחותיו הייתה עובדת קבלה בבית המלון איתה היה מיודד, ואשר במשך תקופה, כך על פי הודאתה במשטרה, נהגה לרכוש ממנו סמים.

 

שם את הסמים בתיק הלא נכון - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
שם את הסמים בתיק הלא נכון - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

עיסוקו המשני של הקב"ט נחשף במקרה. באחד הימים הצעיר התייצב בדלפק הקבלה, והודיע לפקידת הקבלה שהביא לה את מבוקשה. העובדת שהייתה עסוקה באותה העת, ביקשה ממנו להניח את "ההזמנה" בתיקה, שהיה מונח באחד המשרדים.

 

הצעיר נכנס לאחד המשרדים ובמקום להניח את הסמים בתיק של הפקידה, הוא הכניס אותם לתיק של עובדת אחרת. כאשר העובדת מצאה את הסמים בתיק, היא

הזעיקה את הקב"ט הראשי של המלון. הקב"ט ערך בירור קצר במהלכו הודתה בפניו הפקידה שהיא אכן הזמינה את הסמים, והקב"ט הודה שהוא זה שסיפק אותם.

 

הקב"ט הראשי הודיע על המקרה למשטרה, ושוטרים שהגיעו למקום מצאו את הסמים ועצרו את הקב"ט והפקידה. בחיפוש שנערך בביתו של הצעיר בעיר נתפסו גושים ורצועות של חשיש.

פקידת הקבלה הודתה בחקירתה כי רכשה מעת לעת סמים מהקב"ט, וכך גם העידו תכתובות שנמצאו בשני הטלפונים של השניים.

 

במהלך החקירה התברר כי בעברו של הקב"ט יש הרשעה בעבירות סמים עוד מתקופת שירותו הצבאי, ואף עומדת לחובתו תקופת מאסר של חודשיים על תנאי.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות