כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
המסע לחיים

צוריאל כלפה. חלה במחלה נדירה צילום: באדיבות המשפחה
צוריאל כלפה. חלה במחלה נדירה צילום: באדיבות המשפחה
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בן 17 זקוק לסיוע במימון טיפול ניסיוני שהוא התקווה היחידה להצלת חייו

צוריאל כלפה (17) מהיישוב מעגלים, שלקה במחלת סרטן נדירה, טס לטיפול ממושך בארצות־הברית. הטיפול עולה ארבעה מיליון שקלים, אך עד כה גויסו מיליון שקלים בלבד

עודד בר־מאיר 
פורסם: 04.12.16, 09:06

לפני כשנה אובחן צוריאל כלפה, נער בן 17 מהיישוב מעגלים במועצה האזורית שדות נגב, כמי שסובל ממחלת סרטן עצמות נדירה בשם "יואינג סרקומה". מדובר בסוג נדיר ביותר של מחלת הסרטן, כאשר על פי הנתונים הרפואיים, שיעור הלוקים בה הוא ארבעה למיליון בני אדם.

 

עוד בנגב:

 

במהלך החודשים הראשונים לאחר שהתגלתה המחלה טופל צוריאל, ודומה היה כי הוא מתאושש ומחלים ממנה, אך לפני כחודשיים חלה החמרה במצבו. האפשרות היחידה להציל את חייו הייתה טיפול ניסיוני בסוג כזה של המחלה, שמבוצע בבית החולים 'ממוריאל סלואן קטרינג' בעיר בניו־יורק.

 

במוצאי השבת שלפני האחרונה יצא צוריאל יחד עם אביו אבידן, כשהוא מלווה בצוות רפואי, לטיפול בארצות־הברית, שאמור להימשך מספר חודשים. עלות הטיפול מוערכת בכארבעה מיליון שקלים, אך עד כה הצליחה המשפחה לגייס תרומות בהיקף של כמיליון שקלים בלבד.

 

צוריאל כלפה - זקוק לתרומות (צילום: באדיבות המשפחה)
צוריאל כלפה - זקוק לתרומות (צילום: באדיבות המשפחה)

 

"לצערי", אמר אבידן כלפה, אביו של צוריאל, "אין בארץ מספיק ניסיון וידע כדי לטפל בחומרת המחלה. כדי להציל את הבן שלי אני חייב לעשות הכל

על מנת למצוא את הרופאים ואת בתי החולים הטובים בעולם. אנחנו יוצאים למסע של תקווה בדרכנו לבית החולים בארצות־הברית, שכרגע מציע לנו טיפול ניסיוני מול טיפולים אחרים המוצעים לנו במרכזים רפואיים שונים בארצות־הברית. אני מגלה בימים אלה של ההתמודדות הקשה, שיש לי את המשפחה הפרטית שלי ומסביב יש משפחה ענקית ועוצמתית של אנשים שמכירים אותנו וגם של אנשים שלא. אני מודה לכולם על שנרתמו בהמוניהם ללא יוצא מהכלל בצורה מעוררת השראה, והתגייסו לסייע לנו".

 

סילבי, אמו של צוריאל, שעובדת במחלקת ההשתלמויות והחשבונות של מכללת 'חמדת הדרום' בשדות נגב, אמרה: "מאז היוודע דבר מחלתו של בני, צוות המכללה תומך מאוד, אם בתרומות ואם בחיבוק חם. בכל מקום שאנחנו מגיעים מחזקים אותנו, ופשוט מדהים כיצד כולם נרתמים למשימה. בפרק זמן קצר אספנו כבר רבע מהסכום הנדרש להמשך הטיפול. הלוואי שנזכה להיות תמיד בצד הנותן ושנזכה לראות את צוריאל מחייך, בריא ושלם".

 

תרומות ניתן להעביר לחשבון 6071578, סניף 912, בנק לאומי, על שם 'מאבק לחיים'. לתרומה בקליק.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות