כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
פלילים

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

צ'קלקה: שני נערים חשודים במריחת צואה על גן ילדים באילת

בן 12 ובן 13 מאילת חשודים במעורבות במריחת צואה על קירות אחת הגנים בעיר, ככל הנראה כמעשה קונדס דוחה במיוחד

עודד בר-מאיר 
פורסם: 30.11.16, 08:12

  • נער התלונן במרכז להגנה כי לפני כשש שנים ביצע בו נער אחר מעשה סדום בניגוד לרצונו. חוקרי משטרת ערד עצרו ביום שני את החשוד, כיום צעיר בשנות ה-20 לחייו, והעבירו אותו לחקירה.

     


עוד בנגב:

 

  • תושב רהט כבן 24 מואשם שלפני כחודש ירה בשני צעירים, ופצע אותם קשה. חקירת המשטרה העלתה כי הרקע למעשה הוא ככל הנראה סכסוך שפרץ בין הצדדים מספר שבועות קודם לכן. בסוף השבוע שעבר, בתום החקירה ולאחר ביסוס התשתית הראייתית, הוגש נגד החשוד במעשה כתב אישום בצירוף בקשה להורות על מעצרו עד תום ההליכים.

 

שני נערים חשודים במעשה - אילוסטרציה (צילום: shutterstock )
שני נערים חשודים במעשה - אילוסטרציה (צילום: shutterstock )

 

  • שני תושבי אילת בני 35 ו-20 חשודים שסחטו באיומים מפעילי בתי הימורים בלתי חוקיים בעיר. השניים, על פי חשד המשטרה הם דרשו בכוח ובאיומים ממפעילי בתי ההימורים לשלם להם דמי חסות (פרוטקשן). בחלק מהמקרים הם אף פגעו ברכוש במקום, ובמקרה אחד תקפו פיזית מפעיל מקום. על פי החשד נועד הכסף שנאסף על ידי החשודים למימון הליך משפטי שהתנהל כנגד עבריינים שנידונו לתקופות מאסר ארוכות, חלקם בגין השתייכות לארגוני פשע. בתחילת השבוע הועבר חומר החקירה לפרקליטות וניתנה הצהרת תובע כי בכוונת הפרקליטות להגיש נגדם כתב אישום.

 

  • דיווח אודות חבורת נערים בני 15-10 המבעירים אש באחד הגנים הציבוריים באילת הקפיץ למקום את צוות השיטור העירוני, שהבחין באחד הנערים כשהוא מבעיר קרטון בתוך מתחם הגן. להגנתו טען הנער כי ביצע את המעשה כי היה לו קר. צוות השיטור העירוני לא השתכנע מטיעונו של הנער והנפיק לו דו"ח, שגורר אחריו קנס כספי של 700 שקלים.

 

  • שני נערים תושבי אילת, בני 12 ו-13, עוכבו והועברו לחקירת יחידת הנוער של משטרת אילת בחשד למריחת צואה על קירותיו של אחד מגני הילדים בעיר. בעקבות תלונות של הגננות על מעשי ונדליזם שבוצעו בשבוע שעבר בגן, פתחה המשטרה בחקירה במישור הגלוי והסמוי, במהלכה עלה החשד כי שני הנערים היו מעורבים במעשים הללו. החקירה העלתה כי מדובר היה במעשה קונדס. מחלק הנוער ממשיך בחקירה, ובמקביל הועבר דיווח לגורמי הרווחה בעיר להמשך טיפול בנערים.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות