כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הפתעה בזבל

השליכו אשפה במקום אסור
השליכו אשפה במקום אסור 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

התושבים התריעו על ערימת אשפה - נער שחלף לידה הוכש על ידי נחש

תושבים משכונת בן גוריון בלוד התריעו על ערימת אשפה שלא פונתה. נער שעבר לידה הוכש על ידי נחש. העירייה: תושב השליך פסולת במקום אסור. המפגע פונה מיד

שי אלבלינג 
פורסם: 28.11.16, 08:08

תושבים משכונת בן גוריון בלוד טוענים שהעירייה אינה דואגת לאיסוף מסודר של אשפה בשכונה, דבר שגרם לכך שנער הוכש על ידי נחש שמצא מחסה בערימת אשפה כזו.

מדובר על ערימת פסולת שהושלכה בסמוך לאחד מבנייני המגורים בשכונה ברחוב ברק, במקום שבו חל איסור על השלכת אשפה מכל סוג שהוא.

 

עוד בשפלה:

עיריית לוד שכרה את שירותיו של משרד חקירות פרטי כדי לבדוק עובדים

 

בתחילת השבוע שעבר, לאחר שכמה מתושבי האיזור הבחינו בערימת הפסולת, הם פנו למוקד העירוני וביקשו כי האשפה תיאסף, אולם לטענתם הדבר לא קרה במהלך כל אותו השבוע.

 

עוד טוענים התושבים, כי נער שבמקרה חלף במקום, הוכש על ידי נחש, דבר שלדברי התושבים נגרם בגלל טיפול ליקוי של העירייה במפגע.

 

סימן ההכשה. התושבים התריעו
סימן ההכשה. התושבים התריעו

 

"האבסורד הגדול הוא שהזבל שנזרק שם, הושלך מתחת לשלט של העירייה, המתריע על קנס שיינתן למשליכי פסולת באותו המקום, והעירייה לא עשתה כלום", אומרת מזל ניצן, תושבת השכונה. "אנשים התקשרו למוקד וביקשו שביום איסוף האשפה הרגיל יאספו גם את הערימה הזאת, אבל זה לא קרה, למרות שהיה איסוף של אשפה ברחוב ובשכונה כולה".

 

יממה לאחר שפרסמו את טענותיהם ברשתות החברתיות, פורסם דבר הכשתו של הנער שעבר ליד ערימת האשפה, דבר שהכעיס עוד יותר את התושבים.

 

"מה שקרה היה צפוי, וטוב שזה נגמר בשלום ושהילד הגיע בזמן לבית חולים וטופל, כי כמובן שזה היה יכול, חס וחלילה, להיגמר רע יותר", אומרים תושבים בשכונה.

כעת מקווים תושבי הרחוב שמקרה מסוג זה לא יחזור על עצמו. "העירייה צריכה להיות צעד אחד קדימה, לתפוס את מי שמשליך אשפה במקום אסור בלב שכונה הומה ולהעניש אותו, ואולי ככה יימנעו מקרים כאלה בעתיד, וכן, גם להיות קשובים לציבור, זה לקח חשוב".

 

מעיריית לוד נמסר בתגובה: "מדובר בתושב שהשליך פסולת במקום אסור, ולא בהתאם למועדי פינוי גזם וגרוטאות. הפיקוח העירוני ניסה לאתר את התושב ללא הצלחה. המפגע פונה מיד".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות