כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
חולה אהבה

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

רופא בכיר עזב את ביתו לטובת המאהבת, אשתו מאשימה את בית החולים

הנהלת בית החולים הפרידה בין רופא בכיר לאחות שעבדה עימו במחלקה לאחר שהתגלה הרומן ביניהם. רק לאחרונה נודע הרומן לאשתו. עורכת דינה של האישה: "מן הראוי היה שבית החולים ידווח על האירוע גם בתא המשפחתי"

ליאור פרי 
פורסם: 22.11.16, 06:17

רופא בכיר החליט לעזוב את ביתו המפואר בשכונת יוקרה באחת הערים המרכזיות בצפון ולעבור להתגורר עם המאהבת הצעירה שלו. בכתב תביעה, שהגישה האישה הננטשת, היא טוענת כי במשך שנים ניהל בעלה רומן בין כתלי בית החולים שבו עבד אבל לה הדבר נודע ממש לאחרונה.

 

עוד בחיפה:

 

באמצעות עו"ד שרין סולן טוענת האישה כי דבר הקשר האסור היה ידוע תקופה ארוכה להנהלת בית החולים, שאף נקטה צעדים מתבקשים והפרידה בין הרופא למאהבת שלו שעבדה תחתיו כאחות. לדברי האישה, במקרה כזה היה ראוי להרחיב את האחריות ולהודיע לה, רעייתו החוקית, כי ננקטו צעדים אלה ואחרים נגד בעלה הרופא מסיבות ברורות.

 

הרופא הבכיר עזב את ביתו לטובת המאהבת - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
הרופא הבכיר עזב את ביתו לטובת המאהבת - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

האישה, אדריכלית ובעלת משרד גדול במרכז הארץ, אם לארבעה, שלושה מהם בוגרים, טוענת כי חייה נהרסו. עתה היא בוחנת את האפשרות לתבוע את בית

החולים על שלא יידע אותה בדבר פרשיית האהבים של בעלה למרות שנקט הליך מינהלי חריג נגד הרופא והאחות. "אם הייתי יודעת על הרומן מבעוד מועד, ולא אחרונה כמו שקרה בפועל, הייתי מצליחה אולי לשקם את חיי המשפחה שלי ומונעת עוגמת נפש מילדיי", טענה האישה בפני פרקליטתה.

 

האישה דורשת מבית המשפט לענייני משפחה לחייב את בעלה בפיצוי של מיליוני שקלים. זאת כאשר שווי הדירה שבבעלותם מוערך ב-10 מיליון שקלים. האישה מבקשת גם לקבוע מהי מידת האחריות של בית החולים כיוון שלא דיווח על הרחקת המאהבת מהמחלקה. "מן הראוי היה שבית החולים ידווח על האירוע גם בתא המשפחתי", אמרה עו"ד סולן, "אם בית המשפט ימצא את בית החולים אחראי תגיש האישה תביעה נפרדת נגד בית החולים".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות