כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
לא יבשים

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פארק מים ענק יוקם במתחם 'טקסס ראנץ'' באילת

בניית הפארק בדרום העיר תחל במהלך שנת 2017. הפארק יכלול כ־30 אטרקציות מים בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם

עזרא ארבלי 
פורסם: 20.11.16, 08:08

מועצת עיריית אילת, בשבתה כוועדה המקומית לתכנון ובנייה, אישרה בישיבתה האחרונה את התכנית להקמת פארק מים במתחם 'טקסס ראנץ'' בחלקה הדרומי של העיר. הפארק, שבנייתו צפויה להתחיל במהלך שנת 2017, מתוכנן על שטח של כ־20 דונם ויכיל כ־30 אטרקציות מים בטכנולוגיות מהמתקדמות מסוגן בעולם במגוון המתאים לכל גיל.

 

עוד באילת:

 

אישור הקמת פארק המים מתיישב עם פעולות העירייה להשביח את המוצר התיירותי בעיר, ולפתח עוד אטרקציות לרווחת תושבי אילת ואורחיה. פארק המים

שייקרא "לונה ווטר אילת" הוא פרי שותפות עם מפעלי 'תפוז', בעלי תכנון וניסיון רב בהקמת מתחמים חווייתיים, קיבוץ שפיים, שמנהל את אחד מפארקי המים הוותיקים והמצליחים בישראל, וחברת 'ישרוטל', שמחזיקה בזכויות בקרקע בה מתוכנן פארק המים.

 

בעירייה ציינו כי מאפייניה הייחודיים של העיר כבעלת אקלים מדברי וכעיר המארחת כשלושה מיליון נופשים בשנה, איתגרו את מתכנני פארק המים ליצור פארק ייחודי ומתקדם שמעניק חוויה אחרת מכל פארק מים אחר בישראל.

 

מגוון מתקנים יוקמו בפארק החדש - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
מגוון מתקנים יוקמו בפארק החדש - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

מתחילת כהונתו פעל ראש העירייה, מאיר יצחק־הלוי, מול בעלי הקרקע ב'טקסס ראנץ', בדרישה להציע הצעות או להחזיר את השטח לרשות מקרקעי ישראל, ובלבד שלא יישאר בשיממונו.

 

בשנים האחרונות מאמציו נשאו פרי והחברה המשותפת למפעלי 'תפוז', קיבוץ שפיים ו'ישרוטל' קיבלה את הצעתו של ראש העירייה להקים במקום פארק המים ולהסיר את המפגע הקיים. ראש העירייה, שהוביל את ישיבת הוועדה המקומית שאישרה את הקמת הפארק, ציין בסיפוק כי הקמת פארק המים מתיישבת עם פעולות העירייה להשביח את המוצר התיירותי ולפתח אטרקציות נוספות בעיר לרווחת ולהנאת תושבי העיר ואורחיה.

 

"הקמת פארק המים במיקומו הנוכחי ובהתאמה לסביבה תסייע לפנות אתר תיירותי העומד בשיממונו כבר שנים רבות, ותהווה חלק משלים לטיילת המזח הדרומי אותה אנו מפתחים בעת הזו", ציין ראש העירייה. "בתכנון שלנו עוד הקמת שני פארקי מים צפון־מערבית למעבר הגבול ערבה, וטיילת תת־ימית ראשונה מסוגה בחוף הדרומי".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות