כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
כמעט אסון

האירוע התרחש כשלא היו תלמידים צילום: אבי רוקח
האירוע התרחש כשלא היו תלמידים צילום: אבי רוקח
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

המאבטח פלט כדור מנשקו והושעה - ההורים דורשים שיחזור לעבודה

מאבטח בית ספר שרת בחולון פלט כדור מאקדחו כאשר החל את המשמרת שלו. מאז הוא לא הוחזר לעבודתו, למרות תמיכת ועד ההורים

חופית כהן 
פורסם: 17.11.16, 14:38

כדור נפלט מנשקו של מאבטח בבית ספר יסודי בחולון בשעה שערך את סיור הבוקר. בעקבות המקרה שאירע לפני כשלושה שבועות המשטרה לקחה את נשקו של המאבטח, שעדיין לא חזר לעבודתו. "מדובר באדם משכמו ומעלה, אנחנו מצפים לשובו", אומרים ההורים. במשטרה עדיין חוקרים את המקרה.

 

עוד בשפלה:

  • התלמידה אספה נורות חסכוניות שיותקנו בעשרות בתי קשישים

 

האירוע התרחש בשעות הבוקר המוקדמות, כאשר המאבטח בבית ספר 'משה שרת' בחולון התכונן לעוד יום שמירה במקום שבו הוא עובד שנים רבות. כחלק משגרת ההתארגנות שלו נוהג המאבטח לבדוק את נשקו, אך באותו בוקר הוא לא שם לב כי המחסנית נמצאת בתוך האקדח ובמהלך הבדיקה ירה בשוגג כדור באוויר.

 

כיוון שהשעה הייתה רק 7:00 בבוקר, אף תלמיד לא נכח במקום ולכן למרבה המזל איש לא נפגע. בהתאם לנדרש בחוק המשטרה הוזעקה למקום, ולאחר בדיקה קצרה המאבטח עוכב לחקירה ונשקו נלקח ממנו.

 

ההורים רוצים להחזיר את המאבטח (צילום: שלום בר טל)
ההורים רוצים להחזיר את המאבטח (צילום: שלום בר טל)

 

הורים רבים מיהרו להגן על המאבטח, איש מבוגר שנחשב לאהוב מאוד על צוות בית הספר והתלמידים. ההורים סיפרו כי מדובר באדם אדיב שעושה עבודתו נאמנה, וכי הם משוכנעים שמדובר בטעות אנוש שיכלה הייתה להתרחש לכל אדם שעוסק בתחום השמירה. עד היום, כשלושה שבועות מאז המקרה, המאבטח טרם שב לעבודתו ובמקומו שובץ שומר מחליף.

 

"מדובר בשומר ותיק, משכמו ומעלה, ואנו מקווים שבקרוב הוא יחזור לעבודתו", נמסר מוועד ההורים. למרות זאת, חלק מההורים הביעו חשש מפני שובו

לעבודה, וטענו כי מוטב שהשומר המחליף יישאר על בסיס קבוע. "אין לי מילה אחת רעה עליו כבן אדם, אבל כאב לילדה קטנה אני לא בטוח שכדאי שהוא יחזור", אמר אב לתלמידת כיתה ב' בבית הספר. "הבנתי שהמקרה הזה מאוד ערער אותו וחבל לי שהוא נאלץ לעבור את זה, אבל אולי יש גיל מסוים שבו עדיף לפנות לאפיקים אחרים. אין לי מילה רעה אחת עליו, הוא מכיר את כל הילדים בשמם ותמיד נחמד ומנסה לעזור, אבל עם כל הכבוד - ביטחון הילדים צריך להיות השיקול הראשון".

 

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה כי האירוע עדיין נמצא בחקירה. מעיריית חולון נמסר כי "האירוע מצוי בחקירת משטרת ישראל. העירייה פועלת על סמך הנחיותיה וכך תעשה גם בהמשך".

 

 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות