כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שרים מהלב

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עושים מוזיקה ביחד - בנשר ובפלורידה

בהיכל התרבות בנשר התקיים אירוע השיא של שבוע "מוזיקה ביחד". מדובר בפעילות של שותפות ביחד נשר-בראוורד קאונטי של הסוכנות היהודית בעידודה ובתמיכתה של עיריית נשר. בדיוק באותו הזמן התקיים בארצות הברית אירוע מקביל במרכז הקהילתי היהודי בבראוורד קאונטי

טלי ליבמן 
פורסם: 08.11.16, 07:38

בהיכל התרבות בנשר התקיים אירוע השיא של שבוע Music2Gether ("מוזיקה ביחד"). מדובר בפעילות של שותפות ביחד נשר-בראוורד קאונטי פלורידה של הסוכנות היהודית בעידודה ובתמיכתה של עיריית נשר. בדיוק באותו הזמן התקיים אירוע מקביל במרכז הקהילתי היהודי בבראוורד קאונטי שבפלורידה.

 

במסגרת שיתוף הפעולה יצאו המוזיקאים הצעירים תושבי העיר נופר כהן (21) ואור צ'רפאס (23) לשליחות בארצות הברית, שם הופיעו בפני קהלים מקומיים וגרפו מחמאות רבות. בין היתר הופיעו השניים בפני הקהילה היהודית, בבתי כנסת, באירועי התרמה ובבתי ספר בקהילה. שיאו של הביקור היה כאמור המופע שהתקיים בו בזמן גם בנשר וגם במרכז הקהילתי היהודי על שם דיוויד פוזנק בבראוורד קאונטי ושודר באמצעות טכנולוגיית זום בשני המקומות.

 

האירוע כלל הופעות של הרכבים מקומיים משני הצדדים. לאחר שירת שני ההמנונים הלאומיים ביצעו תלמידי בית הספר היסודי בית יהושע ותלמידי בית הספר התאום דיוויד פוזנק את השיר "שלום לך ארץ נהדרת". לאחר מכן עלתה והופיעה הלהקה המקומית כתום תפוז וסיפקה שרשרת ביצועים מרגשים ל"הללויה", "גלגל החיים" ומחרוזת שירי "גריז". מנהל השותפות, אליעד אליהו בן שושן, שהוא בעצמו זמר מחונן, הפתיע את הקהל בשיר "עושה שלום במרומיו" ובמהלכו הצטרפו אליו בשירה המשתתפים מנשר ומארצות הברית.

 

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך והתרבות, יחיאל אדרי, אמר בפתיחת האירוע: "מרגש לראות כיצד ניתן לרתום את הכוח של המוזיקה ואת כוחה של הטכנולוגיה כדי לחזק את הקשרים בין הקהילה שלנו בנשר לקהילה היהודית בפלורידה. אני מברך את כל העוסקים במלאכה בנשר ובקהילה היהודית בבראוורד קאונטי".

 

ובן שושן סיכם: "כל הטוב שיש בשותפות התגלה בערב הייחודי הזה: מקוריות, יצירתיות והמון עבודה משותפת מכל הלב של מתנדבים ואנשי מקצוע משני צדי הים. כל מי שהשתתף באירוע, כמופיע או כצופה, גילה פנים וזוויות חדשות לשותפות שלנו ועד כמה העשייה כה משמעותית לשתי הקהילות".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות