כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
דואר זועם

אילוסטרציה צילום המחשה: עמית שעל
אילוסטרציה צילום המחשה: עמית שעל
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עובד הדואר ניקב צמיגי רכב של נהגת כי גרמה לו לסחוב דברי דואר במדרגות

בית הדין למשמעת של עובדי המדינה בחיפה הרשיע עובד של חברת הדואר. הסיבה: האיש ניקב בשלושה מועדים שונים את צמיגי רכבה של תושבת נשר, שחנתה סמוך לבית הדואר ובכך אילצה אותו לטענתו לסחוב את דברי הדואר במעלה 40 מדרגות

דורון סולומון 
פורסם: 02.11.16, 08:26

בית הדין למשמעת של עובדי המדינה בחיפה הרשיע עובד של רשות הדואר, שניקב את צמיגי רכבה של תושבת נשר בשלושה מועדים שונים בשנה שעברה, לאחר שהודה במעשיו. בעקבות הסדר טיעון שאליו הגיעו הצדדים הוחלט כי עונשו יהיה נזיפה חמורה והפקעת חצי משכורת שתנוכה בשישה תשלומים.

 

עוד באזור חיפה:

 

בטיעוני התביעה נטען כי ההליך נגד העובד נפתח תחילה במישור הפלילי, אולם לאחר שהאישה ביטלה את תלונתה נסגר התיק מחוסר עניין לציבור ונותב לאפיק משמעתי. עוד טענה התביעה כי המעשים שיוחסו לעובד חמורים וכי אין זה ראוי שעובדי מדינה או עובדי חברת הדואר ינהגו כך.

 

"הנאשם פגע באמון שניתן בו על ידי הציבור ועל ידי הממונים עליו בחברת הדואר", טענה התביעה. "עם זאת, התביעה לא עצמה עיניה בפני נסיבותיו האישיות של הנאשם והודאתו במעשיו".

 

התחשבו בנסיבותיו האישיות של העובד - אילוסטרציה (צילום המחשה: עמית שעל)
התחשבו בנסיבותיו האישיות של העובד - אילוסטרציה (צילום המחשה: עמית שעל)

 

בחברת הדואר הצטרפו להסדר הטיעון, לאחר שהעובד ביקש סליחה והביע חרטה על מעשיו. לדבריו, ניקוב הצמיגים נעשה מחמת מצוקה שבה היה שרוי, עת

פעם אחר פעם החנתה התושבת את רכבה בעלייה לבית הדואר, ובכך אילצה אותו לחנות בכביש ולסחוב את דברי הדואר במעלה 40 מדרגות. הוא ביקש את סליחתה ופיצה אותה על הנזקים שנגרמו לרכבה. בתגובה היא ביטלה את התלונה שהגישה במשטרה והפקידה בידיו מכתב שבו ציינה כי סלחה לו.

 

בדיון בבית הדין צוין כי העובד ניקב את צמיגי הרכב מספר פעמים בעזרת מסמר חד, ובכך פגע בזכות הפרט להגנה על קניינו האישי. "במעשיו שנמשכו מספר חודשים פגע הנאשם בתחושת הביטחון האישי של האזרחים שהתגוררו סמוך לבית הדואר", צוין בדיון, "עם זאת, ובצד גינוי מעשי הנאשם, אין להתעלם ממחדלה הלכאורי של חברת הדואר שהביאה אותו לנהוג בדרך כה קיצונית. לדבריו, הוא פנה שוב ושוב לחברת הדואר בטרוניה על חסימת הדרך לבית הדואר, ודבר לא נעשה. אי לכך הוא נאלץ לפרוק אותם בכביש ולשאתם לאורך 40-30 מדרגות".

 

בסוף דבר צורפה גם המלצה להנהלת חברת הדואר להסדיר בפני הרשויות המתאימות חנייה ראויה לרכבי החברה לצורך טעינה ופריקה של דברי הדואר.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות