כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
באו לבקר

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

משלחת תלמידים מדירן שבגרמניה ביקרה בנשר

התלמידים מדירן, שהיא עיר תאומה לנשר, התארחו בבתי המשפחות בישראל ויחד יצאו לסייר ברחבי העיר והאזור

טלי ליבמן 
פורסם: 01.11.16, 08:57

משלחת של 14 תלמידים מהעיר דירן שבגרמניה ביקרה בנשר . התלמידים מדירן, שהיא עיר תאומה לנשר, התארחו בבתי המשפחות בישראל ויחד יצאו לסייר ברחבי העיר והאזור.

 

את המשלחת ליוו אסנת סבג ואילנה גולדמן מתיכון מקיף נשר בליווי צמוד של מ"מ מנכ"ל קריית החינוך נשר, סיגל אופיר, ומנהלת החטיבה העליונה,

לאה אופיר, שגם אירחה בביתה את מלווי המשלחת.

 

המשלחת הצעירה מדירן ביקרה גם בעיריית נשר, ונפגשה עם ראש העיר, אבי בינמו, שהציג לאורחים את הישגיה הרבים של נשר. במפגש השתתפו גם סגן ומ"מ ראש העיר, יחיאל אדרי, ומנכ"ל העירייה, מיכל ליבנה. בני הנוער ציינו בפגישתם עם ראש העיר במיוחד את החוויה מהטיולים המשותפים ברחבי העיר, בפארק קק"ל ובדרך אורי. האורחים הודו על קבלת הפנים החמה לה זכו מהמשפחות של תלמידי תיכון נשר.

 

"הקשר הנפלא שנוצר בין בני הנוער מנשר ודירן וזרעי החברות והאחווה שנשתלו יבטיחו עוד שנים רבות של שיתופי פעולה וחילופי משלחות", אמר בינמו בתום הביקור. ואופיר הוסיפה: "בשנה הבאה נציין 30 שנה מאז חילופי המשלחות הראשונות שאותן יזם ראש העיר המנוח שמואל רייניש. אבי בינמו לא חסך באמצעים על מנת שהביקור הנוכחי יהיה מוצלח וחווייתי. אין ספק שאותם 14 שגרירי רצון טוב של מדינת ישראל חזרו לגרמניה נלהבים וחדורי רגשות חמים לארץ ולתושביה. הם לעולם לא יצפו עוד בחדשות על ישראל באותו האופן".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות