כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מן הפח אל הפחת

העירייה מבטיחה להתחשב צילום: גיל לרנר
העירייה מבטיחה להתחשב צילום: גיל לרנר
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

התושבים מתלוננים: עובדי התברואה מפנים את האשפה מוקדם מדי

תושבי שכונת גרין טוענים שעובדי מחלקת התברואה מפנים את הפחים מוקדם מדי בבוקר. העירייה: "הדבר נעשה על פי חוק, ננסה להתחשב"

חופית כהן 
פורסם: 19.10.16, 08:12

בניגוד לאמנת השירות לה מתחייבת עיריית חולון, עובדי אגף התברואה מפנים פחי זבל לפנות בוקר ויוצרים מטרד לדיירי שכונת גרין.

 

עוד בשפלה:

הפקחית רשמה דוח וסיימה עם זעזוע מוח

 

דיירי מספר רחובות בשכונה מתלוננים כבר מספר חודשים על כך שפינוי האשפה ברחוב מתבצע בשעות לא שגרתיות. לטענתם, לא פעם הגיעו לשכונה עובדי אגף התברואה או עובדי הקבלן של האגף והוציאו את פחי הזבל בשעה 4:00 ו־5:00 לפנות בוקר, "זה גורם לרעש איום ונורא, הילדים מתעוררים וכל הרחוב המולה כאילו זאת שעת צהריים", סיפר אחד השכנים שמתגורר ברחוב שמואל הנגיד. "מבחינת העובדים מדובר ביום עבודה שגרתי אך הם לא לוקחים בחשבון שמרבית האנשים עדיין ישנים בשעות אלה".

 

התושבים מבקשים לישון בשקט (צילום: רונן כרם)
התושבים מבקשים לישון בשקט (צילום: רונן כרם)

 

על מנת לנסות למצוא פתרון שקט לבעיה פנה הדייר לאגף התברואה, אך לטענתו, שם נמסר לו כי מותר לפנות את פחי האשפה בכל שעה, וכי אמנת השירות

של האגף מתייחסת רק לשעה בה משאיות הזבל מסתובבות ברחובות העיר. אך הצצה מהירה באמנת השירות שמופיעה באתר האינטרנט של עיריית חולון מבהירה כי שם נכתב שאין לפנות פחים לפני השעה 6:00 בבוקר, זאת למעט בתקופת החגים. "פנינו למוקד העירוני ולאגף לפניות הציבור וכולם הבטיחו לעזור אך בפועל דבר לא השתנה. לא ברור לי איך עובדי עירייה יכולים להתעלם בצורה כל כך בוטה מהאמנה עליה הם חתומים".

 

מעיריית חולון נמסר בתגובה: "על פי חוק העזר העירוני למניעת רעש ומפגעים חל איסור על טלטול מיכלים משעה 22.00 ועד השעה 6.00 ואולם נכתב בחוק כי "הוראה זו אינה חלה על פינוי מיכלים או מכולות בידי עובדי עירייה במילוי תפקידם". על אף האמור, נפגש מנהל מערך התברואה פעמיים עם התושב והסביר לו כי לא ניתן להכין את פחי האשפה לפינוי בשעות מאוחרות יותר, מפני שמשאיות האשפה יוצאות לדרכן בשעות שבהן אין עומסי תנועה ברחובות. בכל אופן ולפנים משורת הדין, התבקשו עובדי פינוי האשפה לעשות מאמץ ולהגיע לאזור רחוב שמואל הנגיד בשעות מאוחרות יותר".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 19 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות