כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
חיי כלב

מספרה שמתמחה בתחום המחשה: ShutterStock
מספרה שמתמחה בתחום המחשה: ShutterStock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

תביעה: הכלב עשה תספורת ונכנס לטראומה

בעליו של כלב מגזע מיוחד תובעים 25 אלף שקל ממספרת כלבים בחולון. לטענתם, הספרית היכתה את הכלב, גרמה לו לטראומה ולפריחה. הספרית טענה שהכלב תקף אותה

חופית כהן 
פורסם: 10.10.16, 08:06

בני זוג דורשים פיצוי בסך 25 אלף שקל ממספרת כלבים בחולון, בטענה שהספרית אשר טיפלה בכלב סיפרה אותו באופן לא ראוי ואף היכתה אותו. להגנתה אמרה הספרית כי הכלב ניסה לנשוך אותה קודם.

 

עוד בשפלה:

  • כתב אישום נגד בעלת כלבה: נטשה אותה ביער

 

בני זוג מתגוררים מחוץ לעיר והגיעו לחולון במיוחד כדי לספר את כלבם במספרת כלבים ידועה ומוערכת, עליה קיבלו המלצות רבות. מדובר בכלב מגזע ייחודי שסוג וצורת התספורת שלו נקבעים לפי גזעו, ולכן הם הקפידו להגיע למספרה שמתמחה בתחום.

 

על פי כתב התביעה שהגישו בני הזוג לבית המשפט לתביעות קטנות נגד בעלת המספרה, הם השאירו לה הנחיות ברורות לגבי אופן התספורת. כאשר הבעל שב למספרה ושילם לפקידה, הוא הבחין כי הספרית הכתה את כלבו בפניו ונהגה בו באופן אלים.

 

הספרית טענה כי בני הזוג לא הזהירו שמדובר בכלב מסוכן (המחשה: ShutterStock)
הספרית טענה כי בני הזוג לא הזהירו שמדובר בכלב מסוכן (המחשה: ShutterStock)

 

בעל הכלב ביקש ממנה לחדול מהמכות ומיהר לקחת את כלבו, אך רק מחוץ למספרה הבחין כי הכלב מסופר באופן לא סימטרי ונראה לא אסטטי. בבית החל הכלב

להתנהג באופן מוזר, היה מפוחד, סרב לאכול ופיתח פריחה חמורה בגופו.

 

על פי תמלול שיחה שהוגש לבית המשפט, בני הזוג התקשרו לבעלת המספרה ודרשו כי תתקן את התספורת, או לפחות תפצה אותם ותשיב להם את כספם. בשיחה טענה הספרית כי הכלב התנהג באופן אגרסיבי, היה מלא שיערות וקשרים וכי הם לא טרחו לעדכן אותה שהוא מסוכן. הספרית לא הכחישה שהיכתה את הכלב אבל ציינה כי עשתה זאת כיוון שהכלב השתולל וניסה לנשוך את ידיה.

 

לכתב התביעה צירפו בני הזוג חוות דעת של ספרית, מאלף כלבים ואף וטרינר, שכולם קבעו כי בעבר היה הכלב רגוע, בריא ומטופח, ונגרם לו נזק נפשי וגופני ככל הנראה עקב טראומה נפשית ותספורת לא ראויה.

 

בכתב התביעה הם דורשים פיצוי בסך 25 אלף שקל. בני הזוג ציינו כי הכלב יובא עבורם במיוחד מאסטוניה וכי מדובר בכלב מגזע ייחודי ויוקרתי שהפגיעה בו קשה ומכאיבה לכל בני המשפחה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 20 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות