כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
נקמת הפילגש

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הפילגש התקשרה לאישה וסיפרה לה: נולדה לי בת מבעלך

כהשפילגש הבינה כי המאהב שלה בוגד בה היא החליטה לנקום בו, והתקשרה לאשתו וסיפרה לה את כל הסיפור. בהמשך התברר כי לתושב הצפון המדובר יש מאהבת נוספת, ואשתו החליטה להתגרש ממנו

ליאור פרי 
פורסם: 22.09.16, 08:14

תושב הצפון שבגד במאהבת שלו גילה כי היא מיהרה להתלונן אצל אשתו, וסיפרה לה כי הביאה יחד עם בעלה ילדה לעולם. ואם זה לא מספיק, עולמה של האישה חרב עליה כשגילתה כי בעלה בגד בה ובפילגש, ויצא עם המאהבת החדשה שלו לשיט תענוגות ואף מימן לה ניתוח פלסטי. וזו רק ההתחלה.

 

עוד בחיפה:

 

לאחר 15 שנות נישואים ושלושה ילדים משותפים, גילתה האישה כי בעלה הפך לבוגד סדרתי. הפיצוץ הגדול ביחסים ביניהם אירע כשהפילגש, שממנה נולדה לו ילדה, נבגדה גם היא. כנקמה טילפנה הפילגש לרעייתו, וסיפרה על הקשר ביניהם שנמשך שנים ואת העובדה שהביאו יחד ילדה לעולם. האישה לא המתינה זמן רב, וביקשה מבעלה הסברים. במקביל היא הגישה באמצעות עו"ד אורן סולן תביעה לגירושים ללא תנאים.

 

בוגד סדרתי - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
בוגד סדרתי - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

בבית הדין הרבני גוללה האישה את הסיפור הכואב, שממנו עולה כי במהלך נישואיהם נולדה לבעלה בת מאישה אחרת, ואם לא די בכך הוא בגד בה עם אישה

שנייה, יצא איתה לשיט תענוגות בים התיכון ומימן לה ניתוח פלסטי. יתר על כן, בהמשך הוא בגד בשתי פילגשיו עם פילגש שלישית, שלה העניק הקצבה חודשית.

 

לגבר היו אמנם הסברים לכל הפרשיות הללו. להגנתו טען כי הילדה נולדה בטעות. לגבי הניתוח שמימן לאישה אחרת סיפר כי נתן לה רק הלוואה. את הרומן עם השלישית הסביר כמעשה של גמילות חסדים. אולם הסבריו לא הניחו את דעתה של אשתו, שטענה בין היתר כי מדובר בבעל שהשפיל אותה ובגד בה עם נשים רבות.

 

"טיפול זוגי לא עזר. אין טיפולי גמילה לבוגדים. אני מרגישה מושפלת, גם הילדים ששמעו על הסיפור וגילו שיש להם אחות מאישה אחרת מרגישים רע מאוד. אני לא יכולה לחיות עוד יום אחד עם הבוגד הזה שטוען כי הביא ילדה לעולם בטעות", אמרה האישה לדיינים.

 

דייני בית הדין הרבני ניסו לברר את קשריו של הגבר עם הנשים האחרות, והשתוממו מהטענה כי הביא ילדה לעולם בטעות. הם קבעו כי לוּ רצה הבעל בשלום בית, כפי שהוא דורש בבית הדין, הוא היה מתנער מהקשרים שניהל עם נשים אחרות. לכן נקבע כי החיוב בגט ייכנס לתוקף מיד לאחר שהצדדים יסדירו ביניהם את ענייני הרכוש בבית המשפט לענייני משפחה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 15 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות