כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
החלום ושברו

"נותרה חלשה וחסרת אונים" צילום: ShutterStock
"נותרה חלשה וחסרת אונים" צילום: ShutterStock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

שני ישראלים פיתו נשים מרוסיה ומאוקראינה להגיע ארצה כדי לספק שירותי מין

אסף בן ארי, תושב רמת גן, ושותפו ליאוניד שטרימר הורשעו בהבאת נשים ממזרח אירופה לישראל לשם עיסוק בזנות ונשלחו לארבע שנות מאסר. "הנאשמים גרמו לנפגעות העבירה לעזוב את מדינתן, והפיקו רווחים אגב ניצול גופן וגרמו למתלוננות להיות במצב פגיע במיוחד", קבע בית המשפט

איתי עמיקם 
פורסם: 21.09.16, 08:01

ארבע שנות מאסר נגזרו על אסף בן ארי, תושב רמת גן, 35, ועל שותפו לאוניד שטרימר, תושב בת ים, לאחר שהודו והורשעו בהבאתן של נשים ממזרח אירופה ארצה לשם עיסוק בזנות.

 

על פי עובדות כתב האישום, בשנת 2015 החליטו בן ארי ושטרימר לפתות נשים מרוסיה ומאוקראינה להגיע ארצה כדי לספק שירותי מין לגברים. שטרימר

יצר קשר עם נשים באמצעות אתרי אינטרנט והניע אותן להגיע ארצה בהבטחות שירוויחו כסף רב בעיסוי ואף התחייב לשכן אותן בדירות יוקרה. בן ארי החזיק את המקומות לעיסוק בזנות בבת ים וברמת גן וניהל אותם. הנשים גבו 400 שקל בתמורה לעיסוי הלקוחות. מחצית מהסכום הן נאלצו להעביר לבן ארי. הן נאלצו לשלם גם סכום שנע בין 100 ל־150 שקל ליום בגין השהייה בדירה. כתב האישום ייחס לבן ארי גם ביצוע של מעשים מגונים בנשים שהעסיק.

 

עוד ברמת גן:

צפו: טרקטור הרים כלי רכב והזיז אותו מהדרך ברמת גן

הכירו 12 זוגות תאומים שעלו היום לכיתה א'

בנקאי, פיזיותרפיסט ואיש שיווק הקימו להקה

 

"הנאשמים הותירו את הנשים שבורות, אבודות, כואבות וחרדות". אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
"הנאשמים הותירו את הנשים שבורות, אבודות, כואבות וחרדות". אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

בתסקיר שירות המבחן שנכתב בעניינו של בן ארי צוין כי הוא מקבל אחריות על ביצוע העבירות ומביע צער וחרטה על מעשיו. את מעשיו הסביר הנאשם לשירות המבחן בכך שחיפש לעשות רווח כספי מהיר וקל.

 

תסקירי נפגעות העבירה של בן ארי ושטרימר קשים לקריאה. הנשים מתארות לפני העובדים הסוציאליים את החוויות הטראומטיות שעברו בתקופה שהועסקו בזנות. "לדברי שירות המבחן, כבודה העצמי של י' נרמס והופקר, חירותה ואנושיותה נגזלו ממנה והיא נותרה חלשה וחסרת אונים", נכתב בגזר הדין של השופטים גלעד נויטל, מאיר יפרח וגיליה רביד.

 

בתסקיר של אישה אחרת, מ', נכתב כי "כיום מ' חווה עצמה כחלשה, פגיעה, שקופה וחסרת ביטחון בעולם נצלני ולעתים תוקפני ואכזר". לפי התסקיר נותרו הנשים שחוו את הפגיעות המיניות "שבורות, אבודות, כואבות וחרדות".

 

התביעה ביקשה לגזור על הנאשמים עונש שלא יפחת משמונה שנות מאסר וטענה כי הנאשמים לא רק הסתפקו בהבאת הנשים ארצה והעסקתן בזנות, אלא גם "בדקו את הנשים וביצעו בהן את זממם".

 

לטענת התביעה "מדובר בעבירות שבוצעו לאורך זמן, תוך תכנון והשקעה באיתור הנשים, הבאתן ארצה והפעלתן בארץ".

 

"אין צורך להכביר מילים אשר למידת חומרתן של העבירות אותן ביצעו הנאשמים", מציינים השופטים בגזר הדין ומוסיפים: "הנאשמים גרמו לנפגעות העבירה לעזוב את מדינתן לטובת העיסוק בזנות בארץ, והפיקו רווחים אגב ניצול גופן וגרמו למתלוננות להיות במצב פגיע במיוחד, בהיותן במדינה זרה".

 

בית המשפט המחוזי גזר על השניים ארבע שנות מאסר בפועל והורה לנאשמים לפצות את ארבע המתלוננות בסכומים שבין 10,000 ל־30 אלף שקל.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות