כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
איבד שליטה

רשמה דוח והותקפה צילום: שלומי כהן
רשמה דוח והותקפה צילום: שלומי כהן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הפקחית רשמה דוח וסיימה עם זעזוע מוח

פקחית של עיריית חולון רשמה דוח לנהג שחנה בניגוד לחוק, והותקפה על ידי חברו היא סובלת מזעזוע מוח וסדק בשיניים. שוטרים עצרו את החשוד

חופית כהן 
פורסם: 15.09.16, 07:22

פקחית עירונית בחולון הותקפה באיזור התעשייה בעיר על ידי אדם, אחרי שרשמה דוח לחברו. שוטרים תפסו את החשוד והפקחית הועברה לטיפול רפואי בבית חולים וולפסון.

 

עוד בשפלה:

  • המסע המטלטל של הנשים האתיופיות בדרך לישראל נחשף

 

ביום שני האחרון בשעות הצהרים ניגשו שתי פקחיות לרכב שחנה בניגוד לחוק באיזור התעשייה ורשמו לו דוח. על פי החשד, בשלב מסוים ניגש אליהן אדם שאינו בעל הרכב והחל לדחוף את אחת מהן, כשהוא מביע מורת רוח מכתיבת הדוח לנהג.

 

לטענת הפקחית, האיש דחף אותה ואף הכה אותה בפניה. ניידת של השיטור המשולב שנכחה במקום מיהרה להזעיק סיוע והחשוד נמלט מהמקום. מפקד השיטור הקהילתי באיזור התעשייה בחולון, רס"מ איציק בנבנישתי, היה קרוב לזירה והגיע ראשון למקום.

 

"למרות ההלם והכאב הפקחית גילתה תושייה והצליחה לצלם את החשוד בטלפון הנייד", מספר רס"מ בנבנישתי. "בעזרת תמונה מתוך הסרטון שצילמה זיהינו מיד שהוא עובד באחד מבתי העסק ברחוב שבו התרחש האירוע.

 

לא תופעה אבל אירוע חמור. פקחית (המחשה: קובי קואנקס)
לא תופעה אבל אירוע חמור. פקחית (המחשה: קובי קואנקס)

 

"יצרתי קשר טלפוני עם מנכ"ל החברה שאותו אני מכיר מפעילותי בשטח. הוא מיד שיתף פעולה ומיהר ליצור קשר עם החשוד, שבדיעבד התברר שהוא קבלן משנה של החברה. אין ספק שההבנה של בעל החברה ושל החשוד שאנחנו יודעים במי מדובר סייעה לנו רבות".

 

רס"מ בנבנישתי מספר שתוך זמן קצר החשוד חזר למקום. "הוא קשר את עצמו למקרה אך טען כי הדברים התנהלו אחרת. לאחר מכן הוא נלקח לחקירה ונעצר".

 

הפקחית פונתה לקבלת טיפול רפואי במוקד מרל"מ, שם התברר כי היא סובלת מסדק בשיניה ומזעזוע מוח. היא פונתה להמשך טיפול רפואי בבית חולים וולפסון.

רס"מ בנבנישתי ציין כי אין זאת הפעם הראשונה שהוא נאלץ לטפל במקרה של תקיפת פקח עירוני. "קשה לקרוא לזה תופעה, אך אין ספק שלא פעם יש מצבים של תקיפת איש פיקוח עירוני על ידי אזרח שמשהו לא מוצא חן בעיניו. אנחנו קוראים לציבור לגלות סבלנות ובשום מצב לא לבחור באלימות. גם כשמשהו מפריע לכם - תמיד אפשר לדבר.

 

"לשמחתי, כשוטר קהילתי יש לי קשר צמוד עם מרבית בתי העסק באיזור התעשייה וזה המסר שאני תמיד מעביר להם", הוסיף בנבנישתי. "אם המנהלים ישדרו אפס סבלנות כלפי אלימות אז גם העובדים יבינו את זה וינהגו באופן יותר מתורבת".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות